طیبی حضور زنان در ورزشگاه رویایی بود

کاپیتان تیم‌ملی فوتسال گفت: حضور زنان بسیار اتفاق درجه یکی بود. از دیدن زنان عشق کردم. دیدید که هیچ اتفاقی رخ نداد و شور و هیجان را آورده بودند. واقعا حضورشان درجه یک بود و برایم یک روز رویایی بود. 


به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران امشب (یکشنبه) در چارچوب دیداری دوستانه با نتیجه ۵ بر ۳ ازبکستان را شکست داد. حسین طیبی، کاپیتان تیم‌ملی فوتسال پس از این دیدار اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. تیم ما جوان شده و نیاز به این بازی‌ها داریم. ازبکستان تیم خوبی بود و بازی‌های بزرگی با پرتغال برزیل و روسیه داشت. این بازی کمک زیادی به ما کرد. امیدوارم فدراسیون نگاه ویژه‌ای به فوتسال داشته باشد.


او افزود: از رسانه‌ها و پیشکسوتان می‌خواهم فشار را از این تیم بردارند چرا که اگر چندین سال دیگر بگذرد، این جوانان حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.


کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران گفت: بازی خیلی خوبی بود. تیم ما جوان شده و به این بازی‌ها نیاز دارد. بازی با تیم‌های بزرگ به ما کمک می‌کند. ازبکستان هم تیم خوبی است که با تیم‌های بزرگ دنیا بازی کرده است. از خانواده فوتسال و پیشکسوتان خواهش می‌کنم از این تیم حمایت کنند. این تیم نیاز به بازی دارد. امیدوارم نگاه فدراسیون هم ویژه باشد و بازی‌های بزرگتری انجام دهیم. 


او درباره حضور زنان در ورزشگاه و حمایت از تیم ملی فوتسال گفت: حضور زنان بسیار اتفاق درجه یکی بود. از دیدن زنان عشق کردم. دیدید که هیچ اتفاقی رخ نداد و شور و هیجان را آورده بودند. واقعا حضورشان درجه یک بود و برایم یک روز رویایی بود. 

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
حضور آیت الله خاتمی در منزل شهید مرزبان بجنوردی

ایسنا/خراسان شمالی  عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران امروز در منزل شهید «محمدمهدی احمدی» حضور یافت و با خانواده این شهید مرزبان ابراز همدردی کرد.

دسته‌بندی نشده
بافت منحصر به فردترین فرش های دستباف در کلات

ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کلات از بافت منحصر به فردترین فرش‌های ابریشم دستباف ایران در این شهرستان خبر داد.

دسته‌بندی نشده
ویدیو آن ها که الله اکبر گفتند

در قیام خونین ۱۵ خردادِ سال ۱۳۴۲ که سرمنشا آن از روستاهای دشت ورامین آغاز شد، هزاران نفر از مردم با شنیدن خبر دستگیری امام خمینی (ره)، کفن‌پوش، به سمت تهران حرکت کردند، در بین راه و در پل باقرآباد مردم با گارد رژیم پهلوی مواجه شدند و به دنبال …