عضو کمیسیون اجتماعی مجلس مخبر در مدیریت ستاد اقتصادی دولت موفقپیام تبریک قالیباف در پی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران


تهران – ایرنا – رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی، قهرمانی تیم ملی کشتی…


 • آیت‌الله رئیسی قهرمانی تیم کشتی آزاد جوانان ایران را تبریک گفت

  تهران- ایرنا- نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود فضاسازی‌ها و اظهارنظرهای علیه معاون اول رییس جمهور ما او را یک مدیر موفق در ستاد اقتصادی دولت می‌دانیم.


  سید کریم حسینی در گفت‌و گو با خبرنگار پار لمانی ایرنا گفت:علی رغم اظهارنظرها علیه معاون اول رییس جمهور، معتقدم مخبر مدیری موفق در جایگاه ریاست ستاد اقتصادی دولت می‌دانیم. 


  نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای مخبر امروز متهم می‌شود که فقط در ستاد اجرایی فرمان امام بوده اما وی کار خود را از معاونت استانداری آغاز کرده و در حوزه استانی نیز مدیر بوده است.


  حسینی با بیان اینکه معاون اول رئیس جمهور در حوزه مسائل اقتصادی هم مسئولیت داشته اظهار کرد: تخریب شخصیت‌های انقلابی و با کارنامه موفق درست نیست.


  وی خاطرنشان کرد: همه معتقدیم که مشکلات وجود دارد و برای رفع این مشکلات همه باید تلاش کنیم اما اینکه یک نفر را بخواهیم قربانی کنیم و همه مشکلات را بر گردن او بیندازیم کار درستی نیست. • دسته‌بندی نشده
  معرفی باران چت بهترین سایت چت روم

  معرفی باران چت بهترین سایت چت روم خب سایت های چت رومی از اونجایی که از اسمشون مشخصه برای چت کردن و محل گفتگوی انلاین طراحی شده و استار این چت روم ها در یاهو زده شده اتاق هایی که توسط سرویس های یاهو راه اندازی شد و برای هر …

  دسته‌بندی نشده
  نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین

  نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین یکی از دغدغه‌های افرادی که کاربر تلگرام هستن اینه که به طریقی وارد تلگرام بشن که اشخاص دیگه (از جمله اشخاصی که اون افراد رو توی مخاطبین خودشون ذخیره یا سیو کردن) متوجه ورود اون‌ها به تلگرام نشن.

  دسته‌بندی نشده
  بهترین صرافی فیوچرز ارز دیجیتال جایگزین بایننس

  بهترین صرافی فیوچرز ارز دیجیتال جایگزین بایننس   صرافی بایننس معروف ترین صرافی در حوزه ارز دیجیتال می‎باشد.