علیپور بازیکنان خارجی با نظر گل محمدی به پرسپولیس اضافه شدند

تهران- ایرنا- عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص خرید بازیکنان خارجی این تیم گفت: بازیکنان خارجی با نظر «یحیی گل‌محمدی» به تیم اضافه شدند.


به گزارش ایرنا، محمد علیپور روز سه‌شنبه پس از پایان مجمع فوق‌العاده کمیته ملی المپیک در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به استعفای خود از عضویت در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: قانون اجازه نمی‌داد که من هم رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی باشم و هم عضو هیوت مدیره یک شرکت دولتی. تعرض منافع به وجود می‌آمد، هیچ اختلافی بین من و سایر اعضا هیئت مدیره به وجود نداشت. برای تصمیمات همیشه هماهنگی و همفکری وجود داشت.


وی در خصوص خرید بازیکنان خارجی برای پرسپولیس نیز افزود: بازیکنانی که توسط باشگاه جذب شدند پیشنهاد کادر فنی و یحیی گل‌محمدی بود. هر بازیکنی که کادر فنی تائید و مدیرعامل به هیئت مدیره ارائه می‌کرد را ما تائید می‌کردیم. در این زمینه باید کادر فنی نسبت به کیفیت بازیکنان پاسخگو باشد.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

SIMILAR NEWS

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.