فدراسیون جهانی تنیس عضویت روسیه و بلاروس را به حالت تعلیق درآورد

تهران- ایرنا- فدراسیون بین‌المللی تنیس(ITF) امروز(سه‌شنبه) در بیانیه‌ای، فدراسیون‌های تنیس روسیه و بلاروس را از عضویت در این نهاد جهانی و حضور در تمام رقابت‌های تیمی بین‌المللی تعلیق کرد.


به گزارش ایرنا، بدنبال حمله روسیه به اوکراین، فدراسیون جهانی تنیس نیز با پیروی از سایر نهادهای بین‌المللی ورزشی، حضور تیم‌های ملی روسیه را در رقابت‌های تحت پوشش خود تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآورد.


در بیانیه فدراسیون ‌بین‌المللی تنیس به این نکته نیز اشاره شده که این نهاد همچنان «تماس نزدیک خود را با فدراسیون تنیس اوکراین حفظ و با مردم این کشور ابراز همبستگی می‌کند.»


طی روزهای اخیر، فدراسیون بین‌المللی فوتبال(فیفا)، اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) و فدراسیون جهانی والیبال تصمیمات مشابهی را اتخاذ کردند.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.