فروشگاه اینترنتی یاس فر استور

 

محصولات فشن و استایل یک امر مهم در دنیای امروزی است که برندهای مطرحی در این حیطه فعالیت می‌کنند.ما در فروشگاه اینترنتی یاس فر در تلاشیم که به عنوان واسطه‌ای مطمئن در بین خریداران ایرانی این برندها (برند اسپانیایی ویزروی و … ) مطرح شویم . یکی از دغدغه‌های مشتریان برندهای خارجی در ایران، اطمینان از اصالت کالا و عدم ایجاد مشکلات ارسال است، به همین دلیل وجود یک واسط مورد اعتماد، می‌تواند خریدی خوشایند را برای شما ایجاد نماید. در کنار فروشگاه ما، که مورد تایید نهاد‌های ایرانی نیز می‌باشد و دارای نماد اعتماد الکترونیکی است با خیال راحت و آسوده محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید و مقابل درب منزل تحویل بگیرید.

فروشگاه اینترنتی یاس فر نمایندگی رسمی  برند اسپانیایی ویزروی

https://cdn-test.ibdok.ir/20325976/settings/logo/84101291-3c5e-4970-aa8e-f762695c39be.png

دسته‌بندی نشده
حضور آیت الله خاتمی در منزل شهید مرزبان بجنوردی

ایسنا/خراسان شمالی  عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران امروز در منزل شهید «محمدمهدی احمدی» حضور یافت و با خانواده این شهید مرزبان ابراز همدردی کرد.

دسته‌بندی نشده
بافت منحصر به فردترین فرش های دستباف در کلات

ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کلات از بافت منحصر به فردترین فرش‌های ابریشم دستباف ایران در این شهرستان خبر داد.

دسته‌بندی نشده
ویدیو آن ها که الله اکبر گفتند

در قیام خونین ۱۵ خردادِ سال ۱۳۴۲ که سرمنشا آن از روستاهای دشت ورامین آغاز شد، هزاران نفر از مردم با شنیدن خبر دستگیری امام خمینی (ره)، کفن‌پوش، به سمت تهران حرکت کردند، در بین راه و در پل باقرآباد مردم با گارد رژیم پهلوی مواجه شدند و به دنبال …