قالیباف درگذشت فرزند امیر پوردستان را تسلیت گفت

تهران – ایرنا – رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت فرزند امیر پوردستان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش را تسلیت گفت.


به گزارش حوزه مجلس ایرنا،  محمدباقر قالیباف در این پیام خطاب به امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان افزود: ضایعه درگذشت جانگداز فرزند گرامی‌تان کربلایی‌امین پوردستان خادم‌اهل‌بیت (ع)  موجب تالم و تاسف شد.


قالیباف در این پیام تصریح کرد: با عرض تسلیت و تعزیت این مصیبت به جناب‌عالی، همسرمکرمه، خانواده گرامی و سایر بستگان برای آن فقید سعید رحمت وغفران و اجر الهی و برای بازماندگان صبر و بردباری از درگاه خداوند متعال مسالت می کنم.


امین پوردستان فرزند ارشد «احمدرضا پوردستان» روز یکشنبه بخاطر آنچه بیماری قلبی گفته شده است، درگذشت.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.