مدارا با مردم و قاطعیت برخورد با برهم زنندگان امنیت از ویژگی های

تهران-ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام تبریکی به مناسبت روز فراجا تاکید کرد: پلیس مقتدر و مردمی از درگاه های اصلی سرمایه سازی و اعتماد افزایی برای جمهوری اسلامی ایران است.


به گزارش گروه سیاسی ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همزمان با فرارسیدن ” روز فرماندهی انتظامی کشور ” پیام تبریکی صادر کرد.
 


متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 برادر گرانقدر سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری
فرمانده محترم  انتظامی جمهوری اسلامی ایران

 سلام علیکم؛

 فرارسیدن “روز فرماندهی انتظامی”  که یادآور مجاهدت ها و نقش آفرینی های حماسی ، ماندگار و فداکارانه مدافعان امنیت حافظان نظم و آرامش جامعه اسلامی است را به جنابعالی و آحاد فرماندهان ،  مدیران ، کارکنان و یکایک خادمان ملت در آن سازمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم .


خدای بزرگ را شاکریم که ملت فهیم و آگاه ایران اسلامی را در صحنه های حساس و سرنوشت ساز مانند آنچه در روزهای گذشته و در میدان خنثی سازی فتنه آشوب و تجزیه طلبی دشمن در کشور پدید آمد، به‌رغم عملیات روانی ، هیجان سازی و رفتارهای داعشی و خشونت محور اغتشاشگران ، حامی ، همراه و قدردان مجاهدان مدافع امنیت در فرماندهی انتظامی و دیگر مجموعه های امنیتی و اطلاعاتی میهن عزیز قرار داده است ؛ این نعمت و سرمایه بزرگی است که به قدر یقین پشتوانه استحکام نظام اسلامی و موجب حقد و حسد دشمنان ایران و ایرانی محسوب می شود.

هوشمندی انسانی و تجهیزاتی و درایت و اقتدار عملی که ثمره آن تجلی پلیس مقتدر و حرفه ای در مواجهه موفق با نقشه پردازی های شیطانی دشمنان برای ایجاد صف بندی و تقابل بین ملت و ارکان امنیت ساز کشور ، موهبت ارزشمندی است که نه تنها در فرماندهی انتظامی بلکه در منظومه متولیان حوزه دفاع از استقلال، امنیت ملی، مصالح عمومی و بویژه آرامش و آسایش در عینیت جامعه و هر کوی و برزن این سرزمین بایستی ضمن تقویت و عمق بخشی از آن به شایستگی حراست کرد.

پلیس مردمی که مدارا با مردم و قاطعیت برخورد با برهم زنندگان امنیت و آرامش صحنه زندگی مردم _ که در جریان اغتشاشات روزهای اخیر را شاهد بودیم _  از ویژگی‌های آن است ، در زمره درگاه های اصلی سرمایه سازی و اعتماد افزایی برای جمهوری اسلامی ، همواره  بهبود و تقویت روندها و فرآیندهای اجرای ماموریت برقراری نظم و امنیت عمومی و برخورد با ناهنجاری های اجتماعی در جامعه را دستور کار خود می داند.

 با تعظیم به مقام شامخ شهیدان پرافتخار فراجا،  تداوم موفقیت و سربلندی خانواده بزرگ فرماندهی انتظامی کشور در پاسداری از گوهر امنیت،  نظم و آرامش مردم و عقیم ساختن توطئه های دشمنان این ملت و مملکت ، تحت تدابیر و منویات نورانی رهبر عظیم الشأن انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی ) را از خدای کریم و نعیم طلب می کنم .

سرلشکر پاسدار حسین سلامی
 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامیدسته‌بندی نشده
ایمنی ساختمان های پایتخت در محاصره اعداد تهران چند ساختمان ناایمن

با مطرح شدن موضوع ایمنی ساختمان‌ها در شهر تهران، اعداد مختلفی به عنوان تعداد ساختمان‌های ناایمن شهر تهران مطرح شد؛ اعدادی که از ۱۲۹ ساختمان تا ۱۶ هزار و ۳۳ هزار مورد را نیز دربرگرفته است.

دسته‌بندی نشده
آبگیری چم شیر را حداقل یک سال عقب بیندازید

یک فعال محیط زیست با تشریح تبعات و مشکلات سد «چم‌شیر» گفت: اکنون مهم‌ترین مطالبه این است که دست کم یک سال آبگیری چم‌شیر را عقب بیندازند و و اجازه دهند که پژوهشگران در حوزه‌های مختلف از جمله زمین‌شناسی، ایدئولوژی، گیاه‌شناسی، تنوع‌ زیستی و اکولوژی مطالعات جامع‌تری را انجام دهند.

دسته‌بندی نشده
خجیر و سرخه حصار روایتی از محیط بانی در یک قدمی تهران

قوچ و میش‌ یا کل و بز از دور دست‌ها در حال حرکت هستند حتی بعضا زیر گرمای آفتاب تازه طلوع کرده استراحت می‌کنند.