مدیرعامل فرابورس ایران آخرین مراحل درج نماد سرخابی را تشریح کرد

تهران – ایرنا – مدیرعامل فرابورس ایران در توییتی، آخرین مراحل درج نماد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را تشریح کرد.


به گزارش ایرنا، میثم فدایی یکشنبه شب در این توییت تصریح کرد: هیات‌مدیره فرابورس با هدف حمایت از انجام اصلاحات بنیادین در راهبری، ارتقای شفافیت و بهبود حاکمیت شرکتی باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال و با توجه به وظایف قانونی در خصوص حفاظت از سرمایه آحاد سرمایه‌گذاران، جلسه تشکیل داده و مصوب کرد که پس از رفع شروط پنج‌گانه، درج نماد انجام می‌شود.


به گزارش ایرنا، بعد از سرعت بخشیدن پیگیری مسوولان برای واگذاری سهام سرخابی‌ها، در نهایت روز شنبه ۲۳ بهمن‌ ماه ارزش‌گذاری سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به تصویب هیات واگذاری رسید.


در این جلسه مقرر شد تا ارزش نهایی باشگاه پرسپولیس ۳۲۱۰ میلیارد تومان و ارزش نهایی باشگاه استقلال ۲۷۸۰ میلیارد تومان تعیین شود.


بعد از اجرای این اقدام، مسوولان به دنبال ثبت باشگاه استقلال و پرسپولیس بودند که این اتفاق در روز شنبه ۳۰ بهمن ماه انجام شد و روابط عمومی سازمان بورس ضمن تایید این اقدام به خبرنگار ایرنا اعلام کرد: مرحله بعد این اقدام آن است که این باشگاه‌ها به عنوان دو شرکت در بازار پایه فرابورس درج نماد شوند.


مدیرعامل فرابورس ایران آخرین مراحل درج نماد سرخابی را تشریح کردآخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.