مسوولیت کنترل و نظارت بر حوزه فعالیت های عفاف و حجاب به وزارت

تهران – ایرنا – نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در دبیرخانه شورای فقها و حجاب گزارشی را از عملکرد دستگاه‌های مرتبط در این حوزه به کمیسیون فرهنگی ارائه و در گزارش خود به موازی کاری‌ها در این حوزه اشاره کردند.


غلامرضا منتظری نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز دبیرخانه شورای عفاف و حجاب شورای عالی انقلاب فرهنگی، گزارشی درباره عملکرد دستگاه‌های مرتبط با عفاف و حجاب به اعضای کمیسیون ارائه کرد.


وی افزود: در این گزارش آمده بود که به ۱۳ دستگاه به طور مستقیم در حوزه عفاف و حجاب مسوولیتی سپرده شده است.


نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: در این گزارش تصریح شده بود که باید هماهنگی بیشتری بین دستگاه‌های مرتبط با حوزه عفاف و حجاب برقرار شود چرا که در سایه ناهماهنگی‌های موجود، شاهد موازی‌کاری‌های این دستگاه‌ها هستیم.


منتظری خاطرنشان کرد: دبیرخانه شورای عفاف و حجاب در گزارش خود عنوان کرد که به منظور جلوگیری از موازی‌کاری، مسوولیت کنترل و نظارت بر حوزه فعالیت‌های دستگاه‌های مرتبط با حوزه عفاف و حجاب به وزارت کشور سپرده شده است.


وی افزود: در این جلسه تصمیم گرفته شد یک جدول زمانی مشخص از دستگاه‌های مرتبط با حوزه عفاف و حجاب در راستای انجام وظایف نظارتی به کمیسیون دعوت شوند.
 آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.