مصطفوی در شهرآورد تیم شجاع تر برنده است

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال استقلال گفت: در شهرآورد هر تیمی که شجاع‌تر باشد، برنده از زمین خارجی می‌شود، استقلال تیم جوانی است و معمولا تیم جوان شجاع‌تر است.


به گزارش ایرنا، «صالح مصطفوی» در نشست خبری پس از پایان بازی استقلال و صنعت نفت آبادان که با پیروزی یک بر صفر آبی‌پوشان تهرانی به پایان رسید، اظهار داشت: در هر دو نیمه فوتبال خوب و با کیفیتی را مقابل حریف خود به نمایش گذاشتیم و به حق خود رسیدیم.


وی افزود: تنها نکته منفی استقلال در بازی با صنعت نفت آبادان این بود که از فرصت‌های خود نتوانستیم استفاده لازم را ببریم و تعداد گل‌هایمان را افزایش دهیم.


مربی استقلال اضافه کرد: گل دوم استقلال درست بود و به درستی دروازه صنعت نفت آبادان را باز کردیم، این موضوع را کارشناسان داوری نیز تایید کردند.


مصطفوی تصریح کرد: ما بازی به بازی پیش می‌رویم، تمام تمرکز خود را برای بازی با صنعت نفت آبادان گذاشته بودیم و به بازی دیگری فکر نمی‌کردیم.


مربی استقلال گفت: از فردا تمرکزمان را روی دیدار با تیم با کیفیت پرسپولیس می گذاریم و به این بازی حساس و مهم فکر خواهیم کرد.


تیم فوتبال استقلال تهران هم اکنون با ۵۴ امتیاز صدرنشین لیگ برتر است.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.