ملت اوکراین هزینه سنگین اعتماد دولتمردان خود به آمریکا و اروپا

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: آنچه امروز در اوکراین اتفاق می‌افتد نتیجه اعتماد دولت اوکراین به غرب است. مردم اوکراین امروز هزینه‌ی سنگین اعتماد دولتمردانشان به آمریکا و اروپا را می‌پردازند.


حجت الاسلام احمد حسین فلاحی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به وقایع اخیر در اوکراین گفت: جمهوری اسلامی هیچ گاه به دنبال جنگ نبودا و سیاست ایرات ایجاد صلح و دوستی میان کشورها و ملت هاست و در مورد اوکراین هم خواهان پایان یافتن هرچه زودتر درگیری‌ها در این کشور هستیم.


نماینده مردم همدان در مجلس افزود: ما از دولت روسیه می‌خواهیم تا ضمن حفظ جان مردم کشور اوکراین زیرساخت‌های این کشور را که متعلق به ملت اوکراین است، تخریب نکند و در پیگیری اهدافش در اوکراین جان مردم را محترم بشمارد.


عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: آنچه امروز در اوکراین اتفاق می‌افتد نتیجه اعتماد دولت اوکراین به غرب است. مردم اوکراین امروز هزینه‌ی سنگین اعتماد دولتمردانشان به آمریکا و اروپا را می‌پردازند.


فلاحی خاطرنشان‌کرد: وزارت امورخارجه در بحران اوکراین دیپلماسی فعالی دنبال می‌کند و با حضوری موثر تلاش دارد نقش مهمی را در فضای موجود ایفا کند.


وی افزود: امیدوارم ملت اوکراین در فضای جدید دولتی کارآمد را انتخاب کرده و بر سرکار بیاورند و آینده‌ای روشن را برای خود رقم بزنند.


عضو فراکسیون روحانیت مجلس در پایان گفت:  آنچه امروز در اوکراین اتفاق افتاده درس عبرتی است برای تمام دولت‌هایی که بر آمرریکا و غرب تکیه کرده‌اند و فکر می‌کنند که این کشورها در روز سختی و در شرایط اضطرار به کمک آن‌ها خواهند آمد.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.