منچسترسیتی بالاخره متوقف شد یک امتیاز برای ساوتهمپتون با چنگ


P>به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتبال ساوتهمپتون و منچسترسیتی شنبه شب در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس در سنت ماری استادیوم برگزار شد و در نهایت هر دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.


در ابتدای این دیدار و در دقیقه ۷ واکر پیترز مدافع راست تیم میزبان با یک ضربه بیرون پای زیبا توانست گل نخست تیمش را به ثمر برساند. شاگردان پپ گواردیولا که فصل خوبی را سپری می کنند، در نیمه دوم و در دقیقه ۶۵ موفق شدند توسط آیمریک لاپورته به گل تساوی برسند. 


در ادامه نیز سیتیزن ها توپ و میدان را در دست داشتند اما در نهایت هر دو تیم به تساوی رضایت دادند تا پپ و شاگردانش در خارج از خانه متوقف شوند.


ساوتهمپتون با این تساوی ۲۵ امتیازی شد و در رده دوازدهم قرار گرفت. منچستر سیتی صدرنشینی نیز با این یک امتیاز، ۵۷ امتیازی شد و اختلاف خود را با لیورپول به عدد ۱۲ رساند. 


نتایج دیگر دیدارهای امروز لیگ برتر انگلیس به شرح زیر است: 


اورتون ۰ – ۱ استون ویلا 


برنت‌فورد ۱ – ۲ ولورهمپتون


لیدز ۰ – ۱ نیوکسل


منچستریونایتد ۱ – ۰ وستهام


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.