میرکاظمی افزایش حق پرستاری خانواده های شهدا و جانبازان نهایی
تهران – ایرنا – رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه بحث‌هایی برای افزایش ۵۷ درصدی حق پرستاری جانبازان و خانواده‌های شهدا در دولت مطرح است، گفت: مصوبات قانونی باید اجرایی شود.


به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایرنا، مسعود میرکاظمی روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیأت دولت در جمع خبرنگاران و در پاسخ به ایرنا مبنی بر چرایی اجرایی نشدن مصوبه افزایش حق پرستاری جانبازان و خانواده‌های شهدا اجرایی، گفت: هر آنچه که مصوب قانونی است باید انجام شود.


وی ادامه داد: بحث‌هایی برای همین افزایش ۵۷د رصدی حق پرستاری جانبازان و خانواده‌های شهدا در دولت مطرح است که امیدواریم نهایی شود.


رئیس سازمان برنامه و بودجه تأکید کرد: اگر هر قانونی باشد و دولت آن را ابلاغ کند، باید به مرحله اجرا دربیاید.


میرکاظمی همچنین درباره افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان گفت: رئیس جمهور مأموریت داد تا ترمیمی در رابطه با حقوق کارمندان و بازنشستگان لشکری و کشوری انجام شود، البته با این فرض که موجب خلق پول و استقراض نشود.


وی افزود: جلساتی برای بررسی افزایش منابع و مدیریت مصارف برگزار شده و در حال برگزاری است اما این جلسات نهایی نشده که امیدواریم چند روز آینده به جمع بندی برسیم.


معاون رئیس جمهور با بیان اینکه نخست باید دید توان این کار را داریم یا نه، خاطرنشان کرد: چون نمی‌شود پرداختی انجام بدهیم از آن طرف مجبور شویم خلق پول کنیم و تورم بیشتری به مردم تحمیل شود.


وی افزود: اینکه بتوانیم منابعی تأمین کنیم یا مدیریتی بر هزینه‌ها انجام بدهیم تا بتوانیم حقوق‌ها را ترمیم و جلو برویم در دستور کار قرار دارد و اقدامات کارشناسی آن در حال انجام است.


میرکاظمی اضافه کرد: پس از سیر مراحل قانونی این امر اجرایی می‌شود.دسته‌بندی نشده
کاربرد سیستم‌های گرمایشی گرماسان

  گرمایش سالن‌های کار، سوله‌ها، انبارها، محیط‌های صنعتی و…

دسته‌بندی نشده
تکنیکهای پیشرفته فن بیان و سخنرانی سیاسی قسمت سوم

تکنیکهای پیشرفته فن بیان و سخنرانی سیاسی قسمت سوم فن بیان و سخنرانی سیاسی تمرین فن بیان برای ارائه یک سخنرانی سیاسی و حرفه‌ای سعی کن برده سخنت نباشی بلکه سخن را زیر فرمان خود داشته باشی.  محمدغزالی   قبل از آغاز این مقاله بهتر است بدانید که سیاستمدار به …

دسته‌بندی نشده
پکیج فوق حرفه ای سخنرانی‌های انتخاباتی و سیاسی

پکیج فوق حرفه ای سخنرانی‌های انتخابات   پکیج فوق حرفه ای سخنرانیهای انتخاباتی و سیاسی   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ هوشنگ بازوند در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان با…..https://www.moi.ir/fa/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/132161 بعنوان یک مشاور انتخاباتی حرفه ای که ۳ دهه در عرصه انتخابات فعالیت حرفه ای داشته است …