والی گل پرسپولیس خطا بود


P style=”TEXT-ALIGN: justify”>به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس، شامگاه شنبه با تک گل «مهدی عبدی» از سد فولادخوزستان گذشت و با ۳۵ امتیاز رتبه دوم جدول را حفظ کرد. هم اکنون استقلال با همین تعداد امتیاز و یک بازی کمتر صدرنشین است.


پس از پایان این بازی ایوب والی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به بازی خوب تیم فولاد در برابر مدعی عنوان قهرمانی اظهار داشت: بازی خوبی توسط بازیکنان فولاد به نمایش گذاشته شد اما مانند بازی های گذشته بدشانس بودیم. به نظرم گلی که بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس وارد دروازه فولاد کرد خطا بود که داور آن را ندید.


مدافع تیم فولاد خوزستان با اشاره به برنامه های این تیم در نیم فصل دوم گفت: خوب بازی می کنیم اما نتیجه نمی گیریم نمی دانم مشکل کجاست باید تلاش کنیم تا بهتر شویم.  


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.