ورزشکار خوزستانی مدال جهانی خود را به خانواده شهید مدافع حرم

اهواز – ایرنا – امان اله پاپی ورزشکار قهرمان خوزستانی در مراسمی مدال جهانی خود را به خانواده شهید مدافع حرم اهدا کرد.


به گزارش ایرنا حمید بنی تمیم سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خوزستان جمعه در این خصوص بیان کرد: این ورزشکار خوزستانی مدال نقره خود در رقابت های دو و میدانی پارا جهانی ۲۰۱۹ را به خانواده شهید علی محمد قربانی اهدا کرد.


وی این اقدام ورزشکار خوزستانی را ارزشمند دانست و گفت: ورزشکاران استان خوزستان بارها در میادین داخلی و خارجی موفق به کسب مدال شدند.


در این مراسم که در مصلی اهواز برگزار شد نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز، خانواده شهید قربانی و سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان حضور داشتند.


همچنین جوایزی از سوی مقام معظم رهبری به امان اله پاپی، هاشمیه متقیان و صادق بیت سیاح سه مدال آور پاراالمپیک ۲۰۲۰ اهدا شد.


پاپی در رقابت های پاراالمپیک توکیو نشان نقره رشته پارا دوومیدانی را کسب کرد و یکی از افتخارآفرینان چند دوره اخیر تیم ملی کشورمان در رقابت های جهانی و آسیایی است.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.