وزارت اقتصاد موظف به اخذ فیش واریزی درآمد مشمول مالیات بازرگانان

تهران – ایرنا – وزارت امور اقتصادی و دارایی موظف شد اصل فیش واریزی مودیان مالیاتی دارای کارت بازرگانی را دریافت کند.


به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نوبت سوم شنبه(۱۴ اسفندماه) که از ساعت ۱۹ در صحن علنی برای بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه ۱۴۰۱ آغاز شده است، اصلاح بند الحاقی (۲) تبصره (۱۸) لایحه بر اساس پیشنهاد «رحیم زارع» سخنگوی کمیسیون تلفیق به تصویب رسید.


در این پیشنهاد اصلاحی در بند الحاقی(۲) تبصره (۱۸) آمده است: وزارت امور اقتصادی و دارایی از طریق اداره کل موظف است هنگام صدور تسویه حساب های آن دسته از مودیان مالیاتی که دارای کارت بازرگانی می باشند، اصل فیش واریزی ۳ در هزار درآمد مشمول مالیاتی که به حساب اتاق بازرگانی ایران و اتاق تعاون ایران واریز شده و به تایید اتاق ها رسیده، دریافت نماید.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.