وزیر کشور گذرنامه ها برای اربعین قبل از رفتن به مرز تمدید شود

تهران- ایرنا- وزیر کشور گفت: گذرنامه‌ها برای حضور در مراسم اربعین قبل از رفتن به مرز تمدید شود و در مرز این کار انجام نمی‌شود.


به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایرنا، احمد وحیدی روز یکشنبه پس از نشست کمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین در جمع خبرنگاران، این کمیته را یکی از کمیته‌های فعال ستاد اربعین دانست و گفت در این کمیته موضوعات مختلف فرهنگی بحث و گفت وگو می‌شود.


وزیر کشور افزود: کمیته فرهنگی با استفاده از همه ظرفیت‌های هنری، تهیه کتاب و مقالات و پیش بینی مراسمات، همایش‌ها و فراهم کردن زمینه گسترده برای فعالیت فرهنگی فراهم کرده و کارهای ارزشمندی انجام می‌شود.  


وحیدی ابراز امیدواری کرد در اربعین که خود واقعه بزرگ فرهنگی است با کمک فعالیت‌های فرهنگی بخشی از این ظرفیت بزرگ به نمایش در بیاید و زوار بتوانند از این خدمات فرهنگی گسترده پیش‌بینی شده بهره ببرند.


وزیر کشور درباره مهلت گذرنامه‌ها که پیشتر گفته شده بود گذرنامه‌های دارای اعتبار یک ماهه، در مرز مهر اعتبار می‌خورد، اظهار داشت: ستاد اربعین روی موضوع برگ گذر مرزی یا گذرنامه اختصاصی با دولت عراق مشغول مذاکره است اما هنوز به نتیجه نرسیده است.


وحیدی تاکید کرد: زائران باید قبل از مرز گذرنامه خود را تمدید کنند چون سر مرز این کار انجام شدنی نیست و کسانی که فرصت ندارند باید زودتر به اداره گذرنامه مراجعه کنند.


وی خاطرنشان کرد: گذرنامه باید اعتبار کافی داشته باشد و این اعتبار در مرز شدنی نیست.دسته‌بندی نشده
کاربرد سیستم‌های گرمایشی گرماسان

  گرمایش سالن‌های کار، سوله‌ها، انبارها، محیط‌های صنعتی و…

دسته‌بندی نشده
تکنیکهای پیشرفته فن بیان و سخنرانی سیاسی قسمت سوم

تکنیکهای پیشرفته فن بیان و سخنرانی سیاسی قسمت سوم فن بیان و سخنرانی سیاسی تمرین فن بیان برای ارائه یک سخنرانی سیاسی و حرفه‌ای سعی کن برده سخنت نباشی بلکه سخن را زیر فرمان خود داشته باشی.  محمدغزالی   قبل از آغاز این مقاله بهتر است بدانید که سیاستمدار به …

دسته‌بندی نشده
پکیج فوق حرفه ای سخنرانی‌های انتخاباتی و سیاسی

پکیج فوق حرفه ای سخنرانی‌های انتخابات   پکیج فوق حرفه ای سخنرانیهای انتخاباتی و سیاسی   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ هوشنگ بازوند در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان با…..https://www.moi.ir/fa/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/132161 بعنوان یک مشاور انتخاباتی حرفه ای که ۳ دهه در عرصه انتخابات فعالیت حرفه ای داشته است …