وضعیت نامه های مردمی سفر رییس جمهور به قم بررسی شد

قم-ایرنا- وضعیت نامه‌های مردمی سفر سال گذشته رییس جمهور به این استان با مدیرکل بازرسی، نظارت و کنترل عملکرد نهاد ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی استانداری قم، حجت الاسلام مجید رضا فولادی در جریان سفر به قم، ضمن بازدید مرکز ارتباطات مردمی (سامد) استانداری قم و حضور در جلسه ای با حضور مدیران بانک های استان با بیان این که هیچ قصوری از بابت تاخیر در پاسخ به درخواست های مردمی به ویژه در سفر های استانی ریاست جمهوری از هیچ مقام و نهادی  پذیرفته نیست ،خاطر نشان کرد :  از ۸۳ هزار نامه ثبت شده در سفر  آیت الله رئیسی به  استان قم، قریب به۱۴ هزار مورد آن به بانک ها ی استان ارجاع شده است.


مدیرکل بازرسی نهاد ریاست جمهوری با تاکید بر لزوم همکاری بانک های استان برای پرداخت تسهیلات مصوب گفت: رسیدگی سریع ،دقیق و با رویکرد حل مساله به مطالبات عمومی مردم از وظایف دستگاههای اجرایی است .


وی ارتباط مستمر مراکز ارتباطات مردمی با شهروندان را در جهت رسیدن به عدالت و پاسخگویی شفاف ضروری دانست و گفت: نامه های مردمی در نهاد ریاست جمهوری در اولویت امور است و رسیدگی به آنها در ارزیابی عملکرد مدیران تاثیر مستقیم دارد.


آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور طی روزهای نهم و دهم دی ماه سال گذشته در قالب سیزدهمین سفر استانی به همراه شماری از اعضای هیات دولت در قم حضور یافت./آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

SIMILAR NEWS

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.