پلمب واحد سه کارخانه سیمان دورود به دلیل آلودگی محیط زیست

ایسنا/لرستان رئیس اداره حفاظت محیط زیست دورود از پلمب واحد سه کارخانه سیمان این شهرستان به دلیل آلودگی هوا و تهدید علیه بهداشت عمومی خبر داد.


کوروش لشنی چهارم فروردین گفت: پیرو بازدیدهای صورت گرفته کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست دورود از کارخانه سیمان این شهرستان که بدون توجه به اخطاریه‌های زیست محیطی قبلی باعث آلودگی هوا شده بود، برابر ماده ١١ قانون هوا پاک و ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی به دلیل تهدید علیه بهداشت عمومی، با هماهنگی مقام قضایی این شهرستان واحد سه این کارخانه پلمب شد.


لشنی اظهار کرد: واحدهای صنعتی که الزامات زیست محیطی را رعایت نکنند علاوه بر معرفی به مراجع قضایی، از سوی سازمان حفاظت محیط زیست بعنوان واحد آلاینده شناخته می‌شوند و مشمول‌ جرایم آلودگی خواهند شد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
حضور آیت الله خاتمی در منزل شهید مرزبان بجنوردی

ایسنا/خراسان شمالی  عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران امروز در منزل شهید «محمدمهدی احمدی» حضور یافت و با خانواده این شهید مرزبان ابراز همدردی کرد.

دسته‌بندی نشده
بافت منحصر به فردترین فرش های دستباف در کلات

ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کلات از بافت منحصر به فردترین فرش‌های ابریشم دستباف ایران در این شهرستان خبر داد.

دسته‌بندی نشده
ویدیو آن ها که الله اکبر گفتند

در قیام خونین ۱۵ خردادِ سال ۱۳۴۲ که سرمنشا آن از روستاهای دشت ورامین آغاز شد، هزاران نفر از مردم با شنیدن خبر دستگیری امام خمینی (ره)، کفن‌پوش، به سمت تهران حرکت کردند، در بین راه و در پل باقرآباد مردم با گارد رژیم پهلوی مواجه شدند و به دنبال …