پنجمین قهرمانی متوالی قطر در هندبال آسیا

تهران- ایرنا- تیم ملی هندبال قطر با پیروزی برابر بحرین در دیدار فینال مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ موفق شد پنجمین قهرمانی متوالی این رقابت‌ها را بدست آورد.


به گزارش ایرنا، دیدار نهایی مسابقات هندبال قهرمانی آسیا امشب (دوشنبه) از ساعت ۱۸:۳۰ بین تیم های قطر و بحرین در شهر دمام عربستان برگزار شد و در نهایت تیم قطر موفق شد با نتیجه ۲۹ بر ۲۴ حریف خود را شکست داده و پنجمین قهرمانی متوالی خود را در آسیا جشن بگیرد.


دیدار رده‌بندی این مسابقات نیز بین تیم های ایران و عربستان برگزار شد که عربستان موفق شد با پیروزی برابر تیم ملی کشورمان به مقام سوم دست یابد. ایران نیز چهارم شد تا نتواند به دومین مدال خود در تاریخ این مسابقات برسد. 


تیم ملی کره جنوبی نیز در دیدار روز گذشته توانست عراق را شکست داده تا همراه با تیم های قطر، بحرین، عربستان و ایران راهی رقابت های جهانی ۲۰۲۳ لهستان – سوئد شود.  


بیستمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی مردان آسیا با شرکت ۱۷ تیم از ۲۸ دی‌ماه به میزبانی عربستان در شهر دمام برگزار شد. 


رده‌بندی نهایی این مسابقات به شرح زیر است:


۱- قطر


۲- بحرین


۳- عربستان


۴- ایران


۵- کره جنوبی


۶- عراق


۷- کویت


۸- ازبکستان 


۹- امارات


۱۰- عمان


۱۱- هنگ کنگ


۱۲- اردن


۱۳- ویتنام


۱۴- سنگاپور


۱۵- هند


۱۶- استرالیاآخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.