پیام تسلیت رئیس جمهور برای درگذشت مادر شهیدان چرکچیدولت سیزدهم توسعه روابط با آفریقا و آمریکای لاتین را درک کرده است


تهران-ایرنا- کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: دولت سیزدهم سیاست دیپلماسی…


 • حزب ندای ایرانیان: خط قرمز در مذاکرات برجام باید منافع مردم ایران باشد

  تهران- ایرنا- رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم سیده فاطمه‌بیگم آقاحسینی، مادر شهیدان چرکچی از شهدای بمباران موشکی روز قدس سال ۱۳۶۱ همدان را تسلیت گفت.


  به گزارش حوزه دولت ایرنا، آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» در پیامی درگذشت ام‌الشهدا، حاجیه خانم سیده فاطمه‌بیگم آقاحسینی، مادر شهیدان صادق، مهدی، طیبه و منصوره چرکچی از شهدای بمباران موشکی ناجوانمردانه روز قدس سال ۱۳۶۱ همدان را تسلیت گفت.


  رئیس جمهور در این پیام تصریح کرد: این اسوه صبر و استقامت که رنج دوری فرزندان نورسته و جوان خود را با اخلاص و توکل به ائمه اطهار (ع) التیام داد و عظمت فرهنگ ایثار و شهادت را پاس داشت، بی‌شک رضایت خداوند را توشه پربار آخرت خود ساخته است.


  آیت‌الله رئیسی با تسلیت درگذشت این بانوی فداکار به خانواده آن مرحومه و مردم شهیدپرور استان همدان، از درگاه خداوند برای وی رحمت الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان، صبر و سلامت مسألت کرد. • دسته‌بندی نشده
  معرفی باران چت بهترین سایت چت روم

  معرفی باران چت بهترین سایت چت روم خب سایت های چت رومی از اونجایی که از اسمشون مشخصه برای چت کردن و محل گفتگوی انلاین طراحی شده و استار این چت روم ها در یاهو زده شده اتاق هایی که توسط سرویس های یاهو راه اندازی شد و برای هر …

  دسته‌بندی نشده
  نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین

  نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین یکی از دغدغه‌های افرادی که کاربر تلگرام هستن اینه که به طریقی وارد تلگرام بشن که اشخاص دیگه (از جمله اشخاصی که اون افراد رو توی مخاطبین خودشون ذخیره یا سیو کردن) متوجه ورود اون‌ها به تلگرام نشن.

  دسته‌بندی نشده
  بهترین صرافی فیوچرز ارز دیجیتال جایگزین بایننس

  بهترین صرافی فیوچرز ارز دیجیتال جایگزین بایننس   صرافی بایننس معروف ترین صرافی در حوزه ارز دیجیتال می‎باشد.