پیروزی آسان پورتو در حضور طارمی

تهران- ایرنا- دیدار تیم‌های فوتبال پورتو و استوریل پرایا با پیروزی ۲ بر صفر پورتو به پایان رسید.


به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتبال پورتو و استوریل پرایا شنبه شب در چارچوب هفته سی و چهارم لیگ برتر پرتغال در ورزشگاه دراگو برگزار شد و در نهایت تیم پورتو موفق شد با نتیجه دو بر صفر حریف خود را شکست دهد. 


جوازینیو بازیکن تیم حریف در دقیقه ۴۸ گل به خودی زد تا پورتو یک بر صفر پیش بیفتد. فرناندو نیز در دقیقه ۸۸ موفق شد گل دوم تیمش را بزند. 


مهدی طارمی در این دیدار ۹۰ دقیقه برای تیمش بازی کرد. پورتو با این پیروزی ۹۱ شد. تیم فوتبال پورتو پیش از این قهرمانی خود را در لیگ پرتغال قطعی کرده بود. 


در دیگر دیدار همزمان نیز تیم‌های ماریتیمو و پورتیموننز به مصاف هم رفتند که در پایان تیم پورتیموننز با یک گل حریف خود را شکست داد. 


علی علیپور از دقیقه ۷۴ وارد زمان شد اما نتوانست جلوی شکست تیمش را بگیرد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.