پیروزی پر دردسر زنبورها در شب برد پرگل بایرلورکوزن


P>به گزارش ایرنا، هفته بیستم بوندس‌لیگا آلمان عصر امروز (شنبه) با برگزاری پنج دیدار از ساعت ۱۸ پیگیری شد و در مهمترین دیدارهای آن تیم‌های دورتموند و بایرلورکوزن موفق شدند حریفان خود را از پیش رو بردارند. 


در یکی از مهمترین دیدارهای امروز، تیم دورتموند میهمان هوفنهایم بود و در نهایت با گل‌های ارلینگ هالند، مارکو رویس و داوید راوم (گل به خودی) توانست با نتیجه سه بر دو حریفش را شکست دهد. آندره کراماریچ و روتر نیز گل های تیم میزبان را به ثمر رساندند. زنبورها که در جایگاه دوم جدول قرار دارند با این پیروزی و با یک بازی بیشتر نسبت به بایرن به فاصله سه امتیازی این تیم رسیدند. 


در یکی دیگر از دیدارهای مهم نیز تیم بایرلورکوزن موفق شد با نتیجه پنج بر یک آگزبورگ را شکست دهد. کریم بالعربی، دیابی (۳گل) و آلاریو گل‌های بایرلورکوزن را به ثمر رساندند. مایر نیز تک گل آگزبورگ را به ثمر رساند. 


نتایج کامل دیدارهای امروز بوندس لیگا به شرح زیر است: 


بایرلورکوزن ۵ – ۱ آگزبورگ


مونشن گلادباخ ۱ – ۲ یونیون برلین


فرایبورگ ۲ – ۰ اشتوتگارت


گریتر فورت ۲ – ۱ ماینتس


هوفنهایم ۲ – ۳ دورتموند


در ادامه بازی های این هفته نیز تیم های بوخوم و کلن از ساعت ۲۱ امشب به دیدار یکدیگر خواهند رفت.آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.