پیش نویس ساختار و اجزای سیاست های کلی مجمع تشخیص مصلت نظام بررسی

تهران – ایرنا – پیش‌نویس ساختار و اجزای سیاست‌های کلی مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه شورای مدیران دبیرخانه مجمع مورد بحث وبررسی قرار گرفت.


به گزارش حوزه احزاب ایرنا، جلسه شورای مدیران باحضور محمدباقر ذوالقدر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، معاونان، روسای کمیسیون و مدیران دبیرخانه مجمع برگزار شد.

در این جلسه پیرامون پیش نویس ساختار و اجزا سیاست های کلی، بحث و بررسی شد که پس از مشورت و همفکری اعضای شورای مدیران مجمع، مقرر شد با اعمال اصلاحاتی، چارچوبی برای تنظیم سیاست های کلی قرار گیرد.

در این جلسه همچنین موضوع بازبینی و بازنگری در آن دسته از سیاست‌های کلی که مدت طولانی از زمان تدوین و ابلاغ آن ها گذشته و این کار حسب دستور مقام معظم رهبری توسط دبیرخانه مجمع در حال انجام است، مورد بحث قرار گرفت.


همچنین کمیسیون های دبیرخانه گزارش پیشرفت کار و ماموریت‌های خود را ارائه کردند و با نظر دبیر مجمع در خصوص تسریع در انجام و اتقان آن تصمیماتی اتخاذ شد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.