کارشناس داوری گل دوم استقلال به صنعت نفت آفساید نبود

تهران- ایرنا- کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: در دقیقه ۵۳ گل استقلال به اشتباه آفساید اعلام شد و عارف غلامی به درستی دروازه صنعت نفت آبادان را باز کرد.


به گزارش ایرنا، نوید مظفری در گفت و گو با خبرنگارورزشی ایرنا با اشاره به قضاوت اشکان خورشیدی در بازی استقلال و صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌و دوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران اظهار داشت: نیمه نخست بازی صحنه خاص و دشواری را برای تیم داوری به همراه نداشت.


وی افزود: در وقت اول تمام تصمیمات اشکان خورشیدی و تیم داوری‌اش که با تجربه هستند درست بود و سوت‌هایی آنان صحیح بود.


مظفری تصریح کرد: در صحنه‌ای که غلامی دروازه صنعت نفت آبادان را باز کرد تشخیص برای کمک داور سخت بود ولی این بازیکن صنعت نفت بود که به توپ را زد نه بازیکن استقلال.


تیم فوتبال استقلال در هفته بیست‌و دوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه آزادی موفق شد با نتیجه یک بر صفر صنعت نفت آبادان را شکست داده و هم اکنون با ۵۴ امتیاز صدرنشین است. آبی ها با این برد و روحیه ای مضاعف خود را برای شهرآورد هفته پیش رو مهیا می‌کنند.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.