کامبک تماشایی شاگردان سیمئونه مقابل والنسیا اتلتیکومادرید هنوزP>به گزارش ایرنا، تیم‌های اتلتیکومادرید و والنسیا  از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه به وقت تهران در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان با نتیجه سه بر ۲ در ورزشگاه واندامتروپولیتانو به بردی دراماتیک دست پیدا کرد.

برنده قاطع نیمه نخست والنسیای میهمان بود. یونس موسی و هوگو دورو در دقایق ۲۵ و ۴۴ برای خفاش‌ها گلزنی کردند تا خیلی‌ها بر این باور باشند که تیم سیمئونه باختی دیگر را تجربه خواهد کرد اما اتفاقات جالبی در ۴۵ دقیقه دوم رخ داد.

متئوس کونیای تعویضی در دقیقه ۶۴ گل نخست روخی بلانکوس را به ثمر رساند تا امیدهای میزبان زنده شود. دقیقه ۹۱ دیگر بازیکن تعویضی یعنی آنخل کوریا کار را به تساوی کشاند و در ادامه ماریو هرموسو در دقیقه ۹۳ گل سوم تیمش را زد تا شب دیوانه‌وار هواداران اتلتیکو کامل شود. متئوس کونیا روی هر سه گل تاثیر مستقیم داشت تا مرد اول میدان باشد.

اتلتیکو بعد از سه بازی بدون بردِ توام با ۲ باخت توانست به برتری دلچسبی برسد و با ۳۶ امتیاز در رده چهارم جای بگیرد. والنسیا نیز با ۲۹ امتیاز در رتبه نهم ایستاد.