کشته و مجروح شدن ۵ نفر در تصادف مرگبار علی آبادکتول

ایسنا/گلستان فرمانده انتظامی استان گلستان از کشته و مجروح شدن ۵ نفر در تصادف مرگبار جاده‌ای شهرستان علی‌آبادکتول خبر داد و گفت: در این سانحه ۳ نفر فوت و ۲ نفر مجروح شدند.


سردار سعید دادگر شامگاه امروز جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ در جمع خبرنگاران به تشریح جزییات تصادف مرگبار امروز شهرستان علی‌آبادکتول پرداخت و اظهار کرد: در حادثه‌ای که در کمربندی این شهرستان رخ می‌دهد یک دستگاه خودروی ال ۹۰ منحرف و واژگون می‌شود.


وی با بیان اینکه پس از حادثه رخ داده کارکنان خدوم پلیس راه به صحنه اعزام می‌شوند، ادامه داد: متاسفانه در حین امدادرسانی و بررسی صحنه واژگونی خودروی ال ۹۰ و روان‌سازی ترافیک، راننده خودروی سمندی با سرعت غیر مجاز به دلیل ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه، واژگون و به حاضرین برخورد می‌کند.


کشته و مجروح شدن ۵ نفر در تصادف مرگبار علی‌آبادکتول


فرمانده انتظامی استان گلستان از مرگ ۳ نفر و مجروح شدن ۲ فرد دیگر که یکی از مجروحین مامور وظیفه‌شناس به نام “مهدی آلوستانی” است خبر داد و خاطرنشان کرد: مجروحان حادثه به مراکز درمانی منتقل شده و تحت نظر پزشکان قرار دارند.


وی در ادامه ضمن آرزوی سلامتی و شفای عاجل برای مجروحان این حادثه ناگوار تصریح کرد: فرزندان شما در مجموعه انتظامی استان، همه توان حرفه‌ای خود را در هر کوی و برزنی مقتدرانه به‌کار گرفته‌اند تا شهروندان در فضا و محیطی سرشار از امنیت و آرامش زندگی کنند.


سردار دادگر خدمتگزاری به مردم قدرشناس را تکلیف و از افتخارات پلیس دانست و تصریح کرد: هموطنان ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، در این ماه مهمانی خدا برای سلامتی و شفای همه بیماران، مجروحان و همکار ما دعا کنند.


گفتنی است، بر اساس آخرین آمار منتشر شده در نوروز امسال تاکنون ۲۵ میلیون تردد بین استانی و شهرستانی تا روز گذشته در کشور به ثبت رسیده که این رقم در مقایسه با سال ۱۴۰۰ حدود ۵۴ درصد و نسبت به سال ۱۴۰۱ حدود ۱۱ درصد افزایش یافته است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
حضور آیت الله خاتمی در منزل شهید مرزبان بجنوردی

ایسنا/خراسان شمالی  عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران امروز در منزل شهید «محمدمهدی احمدی» حضور یافت و با خانواده این شهید مرزبان ابراز همدردی کرد.

دسته‌بندی نشده
بافت منحصر به فردترین فرش های دستباف در کلات

ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کلات از بافت منحصر به فردترین فرش‌های ابریشم دستباف ایران در این شهرستان خبر داد.

دسته‌بندی نشده
ویدیو آن ها که الله اکبر گفتند

در قیام خونین ۱۵ خردادِ سال ۱۳۴۲ که سرمنشا آن از روستاهای دشت ورامین آغاز شد، هزاران نفر از مردم با شنیدن خبر دستگیری امام خمینی (ره)، کفن‌پوش، به سمت تهران حرکت کردند، در بین راه و در پل باقرآباد مردم با گارد رژیم پهلوی مواجه شدند و به دنبال …