کشف ۴۴ تن نارگیل قاچاق در تیل آباد گلستان

ایسنا/گلستان فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف ۴۴ تن نارگیل قاچاق در مسیر «تیل‌آباد» آزادشهر خبر داد.


سردار سعید دادگر امروز چهارشنبه ۳۰ آذر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مبارزه همه‌جانبه با قاچاق کالا همواره به‌عنوان یکی از اولویت‌های اصلی پلیس بوده که به‌صورت مستمر از طریق پایش و کنترل هدفمند محورهای مواصلاتی صورت می‌گیرد.


وی افزود: در همین راستا مأموران پلیس امنیت اقتصادی گلستان با همکاری پلیس آزادشهر، حین کنترل محور ورودی استان در ایست و بازرسی تیل‌آباد به دو دستگاه کامیون مشکوک و آنان را متوقف کردند.


فرمانده انتظامی گلستان گفت: در بازرسی از این خودروها ۴۴ تن نارگیل خارجی قاچاق کشف که برابر اعلام کارشناسان ارزش آن ۳۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
کاربرد سیستم‌های گرمایشی گرماسان

  گرمایش سالن‌های کار، سوله‌ها، انبارها، محیط‌های صنعتی و…

دسته‌بندی نشده
تکنیکهای پیشرفته فن بیان و سخنرانی سیاسی قسمت سوم

تکنیکهای پیشرفته فن بیان و سخنرانی سیاسی قسمت سوم فن بیان و سخنرانی سیاسی تمرین فن بیان برای ارائه یک سخنرانی سیاسی و حرفه‌ای سعی کن برده سخنت نباشی بلکه سخن را زیر فرمان خود داشته باشی.  محمدغزالی   قبل از آغاز این مقاله بهتر است بدانید که سیاستمدار به …

دسته‌بندی نشده
پکیج فوق حرفه ای سخنرانی‌های انتخاباتی و سیاسی

پکیج فوق حرفه ای سخنرانی‌های انتخابات   پکیج فوق حرفه ای سخنرانیهای انتخاباتی و سیاسی   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ هوشنگ بازوند در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان با…..https://www.moi.ir/fa/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/132161 بعنوان یک مشاور انتخاباتی حرفه ای که ۳ دهه در عرصه انتخابات فعالیت حرفه ای داشته است …