کمیسیون تلفیق بودجه رتبه بندی معلمان در سال ۱۴۰۱ را افزایش داد

تهران – ایرنا – سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۴۰ هزار میلیارد تومان برای رتبه‌بندی معلمان در سال ۱۴۰۱ بر اساس مصوبه این کمیسیون خبر داد.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا،‌ «رحیم زارع» در توضیح نشست روز سه‌شنبه کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ به خبرنگاران گفت: اعضای کمیسیون امروز با مبلغ ۴۰ هزار میلیارد تومان برای رتبه‌بندی معلمان موافقت کردند.


به گزارش ایرنا، پیش از این دولت تقبل کرده بود مبلغ ۲۵ هزار میلیارد تومان به رتبه‌بندی معلمان اختصاص دهد که با تصویب امروز کمیسیون تلفیق،‌ ۱۵ هزار میلیارد تومان به مبلغ پیشین اضافه شد.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.