یزدان کار

تولید کننده انواع سری همزن میکسرهای قنادی ایرانی و خارجی در ایران. انواع سری همزن مانند سری مفتولی ، سری شاخی و سری پنجه ای  با بهترین کیفیت و استیل نگیر موجود می باشد. تولیدات ما به طور کلی شامل تولید سری همزن شاخی (داخلی و خارجی) ، تولید سری همزن پنجه ای (داخلی و خارجی) ، تولید سری همزن مفتولی (داخلی و خارجی)، تولید انواع حفاظ های همزن قنادی و نانوایی ، فروشنده قطعات همزن (میکسر) قنادی و نانوایی ، فروشنده میکسرهای قنادی و نانوایی (نو و دست دوم) می باشد.

 

چرا یزدان کار انتخاب شماست؟

 

  • مواد اولیه باکیفیت

یکی از مهم ترین فاکتورهای باکیفیت بودن محصولات استفاده از مواد مرقوب می باشد. در یزدان کار تلاش می کنیم تا با بکارگیری مواد اولیه بسیار باکیفیت ماننده استیل نگیر (استیلی که توسط آهنربا جذب نمی شود و از کیفیت بالاتری برخورد دار است.) استحکام تولیدات را به حداکثر برسانیم.

 

  • خلاقیت در تولیدات

ده ها می گذرد و تجربه ما در خلق محصولات بر اساس نیاز مشتریان افزایش می یابد. ما قادر خواهیم بود هر آنچه که شما نیاز دارید را به صورت سفارشی تولید کنید. تنها کافیست نمونه مورد نظر را برای ما ارسال کنید تا در مدت زمان کوتاهی محصول مورد نظرتان خلق شود.

 

  • قیمت عادلانه

در شرایط کنونی بازار همواره در تلاش هستیم تا قیمتی عادلانه و منصفانه برای تولیدات یزدان کار در نظر بگیریم تا هم از سمت یزدان کار پاسخگوی زحمات و تلاش هایمان باشد و هم از سمت مشتری قیمتی منطقی و قابل خرید باشد. ما همیشه هوای مشتریان خود را داریم.

 

  • استحکام بالا

مواد اولیه به کار رفته در تولیدات از مرقوب ترین ها می باشد.

 

  • تمام استیل

محصولات با کیفیت تمام استیل (استیل نگیر)

 

  • ظرافت و دقت

دقت بالا و توجه به جزئیات در تولیدات

 

  • خوش قولی

زمان شما و ما مهم ترین وجه مهم در یزدان کار است.

 

خدمات تعمیرات نیز پذیرفته میشود . لطفا جهت اطلاعات بیشتر به سایت یزدان کار مراجعه نمایید.

دسته‌بندی نشده
حضور آیت الله خاتمی در منزل شهید مرزبان بجنوردی

ایسنا/خراسان شمالی  عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران امروز در منزل شهید «محمدمهدی احمدی» حضور یافت و با خانواده این شهید مرزبان ابراز همدردی کرد.

دسته‌بندی نشده
بافت منحصر به فردترین فرش های دستباف در کلات

ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کلات از بافت منحصر به فردترین فرش‌های ابریشم دستباف ایران در این شهرستان خبر داد.

دسته‌بندی نشده
ویدیو آن ها که الله اکبر گفتند

در قیام خونین ۱۵ خردادِ سال ۱۳۴۲ که سرمنشا آن از روستاهای دشت ورامین آغاز شد، هزاران نفر از مردم با شنیدن خبر دستگیری امام خمینی (ره)، کفن‌پوش، به سمت تهران حرکت کردند، در بین راه و در پل باقرآباد مردم با گارد رژیم پهلوی مواجه شدند و به دنبال …