یک هیئت از عمان وارد صنعاء شد

انصارالله یمن از ورود هیئتی از عمان به صنعاء برای مذاکره درباره حل و فصل سیاسی بحران یمن خبر داد.


به گزارش ایسنا، شبکه خبری المسیره اعلام کرد: یک هیئت عمانی به همراه محمد عبدالسلام، رئیس هیئت مذاکره کننده انصارالله برای بررسی آخرین تحولات یمن وارد صنعا شد.


انصارالله جزئیات بیشتری درباره سفر این هیئت که بعد از دو ماه و نیم از پایان آتش‌بس در دوم اکتبر صورت گرفته است، ارائه نداد.


اواخر سپتامبر انصارالله اعلام کرد یک هیئت عمانی برای بررسی پیشنهادات فرستاده سازمان ملل برای حل مسائل انسانی و اقتصادی و تمدید آتش‌بس وارد یمن شده است.


عمان نقش میانجی‌گر را میان انصارالله و عربستان برای حل سیاسی بحران یمن که موجب بدترین بحران انسانی در جهان شده است بر عهده دارد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
کاربرد سیستم‌های گرمایشی گرماسان

  گرمایش سالن‌های کار، سوله‌ها، انبارها، محیط‌های صنعتی و…

دسته‌بندی نشده
تکنیکهای پیشرفته فن بیان و سخنرانی سیاسی قسمت سوم

تکنیکهای پیشرفته فن بیان و سخنرانی سیاسی قسمت سوم فن بیان و سخنرانی سیاسی تمرین فن بیان برای ارائه یک سخنرانی سیاسی و حرفه‌ای سعی کن برده سخنت نباشی بلکه سخن را زیر فرمان خود داشته باشی.  محمدغزالی   قبل از آغاز این مقاله بهتر است بدانید که سیاستمدار به …

دسته‌بندی نشده
پکیج فوق حرفه ای سخنرانی‌های انتخاباتی و سیاسی

پکیج فوق حرفه ای سخنرانی‌های انتخابات   پکیج فوق حرفه ای سخنرانیهای انتخاباتی و سیاسی   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ هوشنگ بازوند در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان با…..https://www.moi.ir/fa/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/132161 بعنوان یک مشاور انتخاباتی حرفه ای که ۳ دهه در عرصه انتخابات فعالیت حرفه ای داشته است …