0774 ملایری ها آماده میزبانی باشکوه از شهدای گمنام

ایسنا/همدان معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ملایر گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) پیکر شهدای گمنام دفاع مقدس روز سه‌شنبه هفته آینده در شهرهای ازندریان و سامن تشییع و به خاک سپرده می‌شود.


حسین فارسی در سومین جلسه هماهنگی تشییع پیکر شهدای گمنام شهرستان ملایر، حضور شهدای گمنام را مایه خیر و برکت دانست و برنامه تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام هشت سال دوران دفاع مقدس در این شهرستان را تشریح کرد.


وی با اشاره به ولایتمداری مردم این خطه از ایران اسلامی و تقدیم شهدای فراوان در این چهار دهه، افزود: ملایر با میزبانی از دو شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس بار دیگر برگ زرین دیگری بر تاریخ فرهنگ ایثار و شهادت این شهرستان می‌افزاید.


این مقام مسئول ادامه داد: طبق هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پیکر مطهر دو شهید گمنام تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس یکشنبه چهارم دی‌ماه ساعت هشت صبح وارد شهرستان می‌شود.


معاون فرماندار ملایر اظهار کرد: پس از تحویل پیکر مطهر شهدای گمنام در پایگاه امداد جاده‌ای زاغه، ساعت ۹ صبح مراسم استقبال و وداع با شهدا در روستای “ینگی‌کند” با حضور پرشور مردم برگزار و ساعت ۱۰ تا ۱۱ وارد شهر جوکار می‌شود.


فارسی افزود: پیکر مطهر یکی از شهدای گمنام بعدازظهر یکشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۶ برای مراسم یادواره شهدای هنرمند در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و یکی دیگر از پیکر مطهر شهدای گمنام برای مراسم وداع به مسجد امام هادی(ع) مسکن مهر منتقل خواهد شد.


وی گفت: انتقال پیکر پاک دو شهید گمنام به حوزه علمیه خواهران راس ساعت ۱۶ تا ۱۷ و مراسم وداع با شهدا در مسجد چهارده معصوم(ع) همزمان با نماز مغرب و عشاء از ویژه برنامه‌های بعدازظهر و شامگاه یکشنبه چهارم دی‌ماه است.


فارسی خاطرنشان کرد: دوشنبه پنجم دی‌ماه ساعت هشت صبح مراسم وداع با شهدا در حسینیه سپاه ناحیه ملایر با ورود یکی از پیکرهای شهدای گمنام برگزار و همزمان پیکر یکی دیگر از شهدای گمنام ساعت ۹:۳۰ وارد روستاهای جوراب، پری و شهر زنگنه می‌شود.


به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ملایر، وی ادامه داد: یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر دوشنبه ساعت ۱۰:۳۰ با ورود یکی از پیکرهای مطهر شهدای گمنام تا اذان ظهر برگزار می‌شود.


فارسی با بیان اینکه بعدازظهر دوشنبه ساعت ۱۶:۳۰ پیکرهای مطهر شهدای گمنام برای برگزاری مراسم معنوی به حسینیه سیدالشهدا(ع) ملایر منتقل می‌شود، افزود: پیکر پاک دو شهید گمنام دوشنبه شب همزمان با نماز مغرب و عشاء برای مراسم باشکوه وداع با شهدا به شهرهای سامن و ازندریان منتقل می شود.


معاون فرماندار ملایر یادآور شد: پس از برگزاری مراسم وداع با شهدا در شهرهای ازندریان و سامن، پیکر مطهر دو شهید گمنام ساعت ۲۰ شب دوشنبه، برای برگزاری مراسم وداع با شهدا به هیات مکتب الشهدا ملایر انتقال داده می شود.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
ایمنی ساختمان های پایتخت در محاصره اعداد تهران چند ساختمان ناایمن

با مطرح شدن موضوع ایمنی ساختمان‌ها در شهر تهران، اعداد مختلفی به عنوان تعداد ساختمان‌های ناایمن شهر تهران مطرح شد؛ اعدادی که از ۱۲۹ ساختمان تا ۱۶ هزار و ۳۳ هزار مورد را نیز دربرگرفته است.

دسته‌بندی نشده
آبگیری چم شیر را حداقل یک سال عقب بیندازید

یک فعال محیط زیست با تشریح تبعات و مشکلات سد «چم‌شیر» گفت: اکنون مهم‌ترین مطالبه این است که دست کم یک سال آبگیری چم‌شیر را عقب بیندازند و و اجازه دهند که پژوهشگران در حوزه‌های مختلف از جمله زمین‌شناسی، ایدئولوژی، گیاه‌شناسی، تنوع‌ زیستی و اکولوژی مطالعات جامع‌تری را انجام دهند.

دسته‌بندی نشده
خجیر و سرخه حصار روایتی از محیط بانی در یک قدمی تهران

قوچ و میش‌ یا کل و بز از دور دست‌ها در حال حرکت هستند حتی بعضا زیر گرمای آفتاب تازه طلوع کرده استراحت می‌کنند.