2 شرکت برتر طراحی سایت در کرمان


thumbnail

شاید تصور کنید که هیچ شرکت معتبری در حوزه طراحی سایت در کرمان وجود ندارد و تنها راه‌حل مراجعه به شرکت‌هایی است که در تهران مستقر هستند. لازم به ذکر است که طراحی سایت در کرمان نیز همانند بسیاری از شهرهای دیگر پیشرفته بوده و این شرکت‌ها طراحی بسیاری از سایت‌های فروشگاهی و .. را بر عهده داشته‌اند. با در نظر گرفتن شرایطی که در دوران پاندمی کرونا برای کسب و کارهای مختلف به وجود آمد، به راحتی می‌توان به اهمیت و ارزش راه‌اندازی سایت و کسب و کارهای آنلاین پی برد. درواقع امروزه تکنولوژی و وجود نسل‌های پنجم و ششم اینترنت در روند رشد کسب و کارهای آنلاین و ساختار بازار و اقتصاد تاثیر به‌سزایی گذاشته است. بنابراین طراحی سایت و بهینه‌سازی آن از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است. به بیانی دیگر پیش‌بینی می‌شود که در آینده‌ای نزدیک، اگر کسب و کاری نتواند در بستر اینترنت برای خود جایگاه محکمی پیدا کند، در نهایت از رده خارج شده و درآمد آن کاهش پیدا خواهد کرد.

فهرست عناوین مطلب:

2 شرکت برتر طراحی سایت در کرمان

طراحی سایت چیست و چه اهمیتی دارد؟

طراحی سایت (Web-Design) به بیان ساده به معنی لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو است. درواقع وب‌دیزاین به منظور ساخت یک پایگاه اینترنتی جهت اطلاع‌رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات آن انجام می‌شود.

حتما شما هم یکی از افرادی هستید که زمانی سوالی در ذهن‌تان پیش می‌آید، بی درنگ به سراغ اینترنت رفته و سایت‌های مختلف را برای پیدا کردن پاسخ مد نظرتان زیر و رو می‌کنید. در واقع همه ما به همین شکل عمل می‌کنیم. سایت‌های مختلف موجود در اینترنت این امکان را برای ما فراهم می‌کنند که بدون معطلی و هدر دادن وقت به پاسخ سوال خود برسیم. بسیاری از کاربران اینترنت برای خرید محصولات مورد نظرشان از این وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند.

به عنوان مثال، شخصی را در نظر بگیرید که به دنبال فروشگاه شال و روسری در کرمان می‌گردد. وی با مراجعه به اینترنت و با یک جست‌و‌جوی ساده به راحتی لیستی از وب‌سایت‌های فروشگاهی را پیدا کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری می‌کند. اگر صاحب کسب و کاری هستید و تمایل دارید که با ورود به بازار گسترده‌تر و خارج از محدوده جغرافیایی خود، درآمدتان را افزایش دهید، با طراحی سایت در کرمان به راحتی به این هدف دست پیدا خواهید کرد.

وب‌ سایت نشانگر هویت کسب و کار شما در بستر اینترنت است. کانال‌های تلگرامی و یا صفحات اینستاگرام نیز در رشد کسب و کار مفید هستند، اما توجه کنید که وب‌سایت‌ها با به‌کارگیری آخرین نسل فناوری، اطلاعات مفیدتری را در اختیار مشتری قرار می‌دهند. همچنین وب‌ سایت‌ها با ویژگی عدم محدودیت جغرافیایی، سبب بهتر و بیشتر دیده شدن محصولات و خدمات شما خواهند شد. لازم به ذکر است که بسیاری از شرکت‌های موفق در تجارت بین المللی نیز کار خود را با راه‌اندازی سایت آغاز کردند.

نکات مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت در کرمان

نکات مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت در کرمان

همان‌طور که ذکر شد، امروزه طراحی سایت برای هر کسب و کار و شغلی یک اقدام ضروری محسوب می‌شود. اما لازم به ذکر است که هنگام انتخاب بهترین شرکت جهت طراحی سایت، می‌بایست که به نکاتی توجه داشته باشید. هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت می‌بایست توجه داشته باشید که طراح با رعایت اصول طراحی، سایت شما را طراحی و راه‌ندازی کرده و همچنین عوامل مهم و امکانات ضروری را هنگام طراحی نیز لحاظ کند.

پیشنهاد می‌شود که هنگام انتخاب شرکت جهت وب‌دیزاین، به کیفیت و امکانات سایت توجه داشته باشید و قیمت را در درجه دوم قرار دهید. به عنوان مثال یکی از مواردی که هنگام طراحی سایت بسیار اهمیت دارد، ریسپانسیو یا واکنش‌گرا بودن سایت است. ریسپانسیو بودن سایت یعنی اینکه سایت فروشگاه شما قابلیت نمایش صحیح در تمامی گجت‌های هوشمند مثل موبایل، تبلت، مانیتورهایی با ابعاد گوناگون و… را داشته باشد و رعایت این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است.

یکی دیگر از فاکتورهایی که هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت در کرمان می‌بایست به آن توجه داشته باشید، اطلاع از روش پیاده‌سازی سایت و زبان برنامه‌نویسی است که آن شرکت هنگام طراحی سایت استفاده می‌کند. دقت کنید که طراحی سایت در آینده کسب و کار شما نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند؛ بنابراین باید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که در آینده امکان اضافه کردن امکانات جدید و یا توسعه سایت را خواهید داشت یا خیر؟ زمانی که بین دو یا چند شرکت متفاوت که در زمینه طراحی سایت در کرمان فعالیت می‌کنند، حق انتخاب دارید، پیشنهاد می‌شود که نمونه کارهای موفق و زمینه فعالیت تخصصی هر شرکت را در نظر بگیرید و بر اساس آن بهترین شرکت را انتخاب کنید.

موضوع بعدی در رابطه با قیمت است. هنگامی که به شرکت‌های طراحی سایت مراجعه و پروژه خود را تعریف می‌کنید، ممکن است که با لیستی از قیمت‌های متفاوت مواجه شوید. این اختلاف قیمت به عوامل مختلفی مثل وسعت شرکت و کیفیت نمونه‌کارهای او بستگی دارد. هنگام تعریف پروژه، هرچه جزئیات بیشتری در مورد طراحی سایت خود و امکانات آن به طراح سایت ارائه دهید، قیمتی که برای انجام پروژه به شما اعلام می‌شود واقعی‌تر خواهد بود؛ بنابراین به شرکتی که بدون شنیدن توضیحات شما قیمت تعیین می‌کند، اعتماد نکنید.

طراحی سایت چیست و چه اهمیتی دارد؟

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که تعیین قیمت طراحی سایت کرمان، وابسته به تجزیه و تحلیل نیازها و امکانات وب‌ سایت است و برآورد هزینه طراحی سایت بدون در نظر گرفتن فاکتورهای یاد شده، امری اشتباه است. دیگر آن که سه عامل در طراحی یک وب‌سایت از اهمیت بالایی برخوردار است که شامل کیفیت، سرعت و قیمت می‌شود. البته هنگام سفارش طراحی سایت نمی‌توانید انتظار داشته باشید که همزمان کیفیت سایت بالا، سرعت طراحی آن زیاد و قیمت آن نیز پایین باشد.

با دیدی واقع‌بینانه در‌می‌یابیم که طراحی یک سایت باکیفیت زمان‌ می‌برد و نمی‌توان انتظار داشت که در طول چند ساعت یک وب‌سایت بی‌نقص طراحی شود. همچنین سایتی که با سرعت بیش‌ از اندازه و غیر قابل باور طراحی شود نیز به طور قطع از کیفیت بالایی برخوردار نخواهد بود.

نکته دیگر آن که نمی‌توان انتظار داشت یک پروژه حرفه‌ای و با کیفیت بالا با کمترین هزینه انجام شود. این امر منطقی نبوده و قیمت‌گذاری یک سایت ارتباط مستقیم با زمان صرف شده برای طراحی و کیفیت آن نیز خواهد داشت؛ بنابراین اگر شرکتی که در حوزه طراحی وب‌ سایت کرمان مشغول به فعالیت است، ادعا کند که در کم‌ترین زمان و هزینه بسیار پایین یک سایت باکیفیت را طراحی می‌کند، نباید به او اطمینان کنید.

پیشنهاد می‌شود که با در نظر گرفتن نوع سایتی که می‌خواهید، یکی از دو عامل هزینه و زمان طراحی را اولویت قرار دهید. اما لازم به ذکر است که فدا کردن کیفیت وب‌سایت اشتباه بزرگی است. چنانچه قصد طراحی وب‌ سایت در کرمان را دارید، هنگام انتخاب شرکت به سابقه، تجربه و میزان مهارت شرکت نیز توجه داشته باشید. شرکت طراحی سایتی که سابقه فعالیت بیشتری داشته باشد، به طور قطع از تجارب زیادتری برخوردار بوده و سایت شما را به بهترین نحو طراحی می‌کند.

شرکت‌های طراحی سایت در کرمان

شرکت‌های طراحی سایت در کرمان از افراد متخصصی شکل یافته که هر یک دارای وظایف مشخصی هستند. بهترین شرکت‌های طراحی سایت آن‌هایی هستند که امورات خود را به بخش‌های مختلف تقسیم کرده و کارکنان خبره و متخصص، انجام هر یک از امور را بر عهده دارند.

وجود چارت سازمانی و تقسیم امور در شرکت‌های طراحی سایت سبب می‌شود که طراحان حرفه‌ای با احساس مسئولیت بالا، وب‌سایت‌های گوناگون را طراحی و راه‌‎اندازی کنند. در نتیجه وب‌سایتی که طراحی می‌شود از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. مورد بعدی که دقت به آن هنگام انتخاب شرکتی خوب جهت طراحی سایت در کرمان اهمیت دارد، توجه به هاست و یا سروری است که شرکت مذکور از آن بهره می‌برد. کیفیت هاست یا سرور در موفقیت، توسعه و سئو وب‌سایت شما تاثیر به‌سزایی دارد.

یکی دیگر از مواردی که هنگام انتخاب شرکت برای طراحی سایت کرمان باید در نظر داشته باشید، موقعیت مکانی آن است. با دانستن موقعیت مکانی شرکت مورد نظر، در مواقع ضروری می‌توانید به آدرس تعریف شده مراجعه کنید. چنانچه توانایی آپدیت سایت را دارید، پیشنهاد می‌شود که از طراح سایت درخواست کنید که کار با وب‌سایت را به شما آموزش بدهد و اطلاعات پایه در رابطه با به‌روزرسانی‌های منظم و رتبه سایت در موتورهای جستجوگر را در اختیار شما بگذارد.

شرکت رویال کد و نوباوه

شرکت رویال کد و نوباوه

شرکت رویال کد و نوباوه دو مورد از بهترین‌ شرکت‌های طراحی سایت در کرمان به شمار می‌آیند که با ارائه وب‌سایت‌های فروشگاهی حرفه‌ای و اختصاصی رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کردند. در مجوعه شرکت‌های ذکر شده، هر یک از کارکنان و یا گروهی از آنان دارای مسئولیت معینی بوده و با تسلط بر کار خود، بهترین سایت را برای شما طراحی می‌کنند. همان‌طور که اشاره کردیم، گروه‌بندی افراد شاغل در بخش‌های مختلف سبب افزایش بازدهی خواهد شد.

رویال کد و نوباوه در زمینه طراحی، برنامه‌نویسی و سئو سایت فعال بوده و با به‌کارگیری دانش و مهارت خود، وب‌سایت شما را در صفحات اول گوگل قرار می‌دهند. همچنین لازم به ذکر است که تیم‌های ذکر شده در زمینه طراحی سایت موسسه حقوقی، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت خبری، طراحی سایت دکوراسیون داخلی و… مشغول به فعالیت هستند؛ بنابراین در صورت وجود هر گونه سوال و ابهام می‌توانید با مراجعه به آدرس‌های https://nobaveh.net/webdesign-kerman/ و https://royalcode.ir/kerman-website-design/ از مشاوره رایگان تیم‌های حرفه‌ای نوباوه و رویال کد در زمینه طراحی سایت در کرمان استفاده کنید.

منبع :  https://www.plaza.ir/140101/407589/top-2-website-design-companies-in-kerman