آغاز فعالیت رسمی پایگاه خبری هنر مانا

فعالیت آزمایشی  پایگاه خبری تحلیلی هنر مانا از چند ماه پیش اغاز شده بود و بعد از چند ماه فعالیت آزمایشی  فعالیت رسمی این پایگاه آغاز شد.

پایگاه خبری هنر مانا دارای مجوز انتشار  رسمی به شماره ثبت 87701 از هیات نظارت بر مطبوعات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است0
پایگاه خبری تحلیل هنرمانا به زبان فارسی ،انگلیسی و به سردبیری  علی زادمهر  فعالیت می کند و آخرین اخبار فرهنگی و هنری ایران و جهان را منتشر می کند.
پایگاه  خبری تحلیلی هنر مانا  تلاش دارد تا با انتشار اخبار  به شکل صحیح و سریع در راه اعتلای فرهنگ ایران و رشد هنر و هنرمندان ایران و شناخته شدن فرهنگ ایران زمین در جهان گام بردارد
همچنین علاوه بر انعکاس اخبار فرهنگی و هنری ، اخبار مهترین  رویدادهای مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی نیز در پایگاه خبری تحلیلی  هنر مانا منعکس می شود .
هم اکنون نسخه فارسی پایگاه خبری تحلیلی هنر مانا به آدرس https://www.honaremana.news/ 
در دسترس است.
همچنین پایگاه خبری هنر مانا  در شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام ، آپارات و توئیتر  نیز  فعال است

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.