آقای گل لیگ برتر فوتسال همه از اسم گیتی پسند می ترسند

تهران- ایرنا- آقای گل لیگ برتر فوتسال کشورمان گفت: گیتی پسند برند فوتسال ایران است و همه تیم‌ها از اسم آن وحشت دارند.


به گزارش ایرنا، «سعید احمدعباسی» جمعه شب در حاشیه جشن قهرمانی تیم گیتی پسند اصفهان در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و پنج تیم می‌توانستند در هفته های پایانی قهرمان شوند اما خداراشکر ما موفق شدیم دو هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شویم و این از قدرت تیم ما حکایت دارد.


وی ادامه داد: به همه‌ اعضای باشگاه و مردم خوب اصفهان بابت این قهرمانی تبریک می‌گویم.


ملی پوش فوتسال کشورمان د پاسخ به این پرسش که آیا در گیتی پسند می ماند یا نه، بیان کرد: صحبت برای فصل آینده زود است اما اولویت من ماندن در گیتی پسند است.


احمدعباسی در مورد حضور گیتی پسند در جام باشگاه های فوتسال آسیا گفت: ۱۰۰ درصد تیم گیتی پسند برند فوتسال ایران است و اسم آن ترس را به وجود دیگر تیم ها می اندازد. امیدوارم در جام باشگاه‌های فوتسال آسیا نیز بتوانیم قهرمان شویم.


وی در خصوص کسب عنوان آقای گلی لیگ با ۴۱ گل اضافه کرد: دوست ندارم در مورد آقای گلی صحبت کنم اما از کمک همه‌ هم‌تیمی هایم، تشکر می‌کنم.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.