ارتشیان با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق

شهرری – ایرنا – فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز /یکشنبه/ با حضور در حرم امام راحل و در آستانه روز ارتش، با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.


به گزارش ایرنا، فرماندهان و کارکنان نیروهای چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (یکشنبه) و در آستانه روز ارتش با حضور در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی با آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت کردند.


این آیین معنوی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حضور امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش برگزار شد.


شرکت کنندگان در این آئین ضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب عهدی دوباره بستند.


۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران نام گذاری شده است.


ارتشیان با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند
آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.