اردوی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان بانوان در دامغان آغاز شد


P>احمدرضا نصیری عصر جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: تیم ۱۶ نفره بدمینتون بزرگسالان با هدف آمادگی و حضور در مسابقات بین المللی فجر شیراز، اردوی تمرینی خود را در دامغان برگزار می کنند.


وی ادامه داد: در این اردوی تمرینی، نسیم صفایی، هاله همدانچی، یگانه تفرشی، رومینا تاجیک، نازنین زمانی، ساره امینیان، هاجر کبیری، مبینا ندایی و فردوس فروغی از تهران، مریم سلطانی از فارس، آیدا عنایتی از خراسان رضوی، ساغر رفیعی از کرمان، شیوا پذیرفکار و کیانا هاشمی از البرز، فاطمه بابایی و فاطمه مونس خواه از آذربایجان شرقی، حضور دارند.


نصیری خاطرنشان کرد: این اردو با حضور سیمین مهدوی، نگین امیری پور و لیلا اقبال، به عنوان مربی برگزار می شود.


رییس هیات بدمینتون شهرستان دامغان اظهار داشت: این اردو به میزبانی سالن ورزشی دانشگاه دامغان آغاز شده است و امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای تیم ملی باشیم. 


به‌ گزارش ایرنا، اردوی تیم‌ملی بدمینتون بزرگسالان بانوان در دامغان و اردوی تیم ملی جوانان بانوان در شاهرود امروز آغاز شده است و اردوی تیم‌ملی بزرگسالان آقایان در سمنان نیز روز آینده کار خود را آغاز می‌کند. 


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.