برخورد جدی با متخلفین بازار سیاه بلیت مسابقه ایران و لبنان

تهران- ایرنا- نماینده دادستان مشهد در کمیسیون نظم و امنیت مسابقات ورزشی استان خراسان رضوی در خصوص بازار سیاه بلیت دیدار ایران و لبنان هشدار داد.


به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، صادق صفری در این خصوص اظهار داشت: دادستانی با هر سایت یا شخصی که در این زمینه فعالیت داشته باشد، برخورد قاطع می‌کند. هواداران فقط از سایت رسمی بلیت‌فروشی برای خرید بلیت اقدام کنند. هر بلیتی که خارج از این سامانه فروخته شود جعلی و خرید و فروش آن غیرقانونی است. عوامل انتظامی هم از ورود افرادی که بلیت جعلی دارند جلوگیری می‌کنند.


تیم ملی فوتبال ایران که پیش از این صعود خود به جام جهانی را قطعی کرده است، از ساعت ۱۶ امروز (سه‌شنبه) در آخرین مسابقه مرحله انتخابی جام جهانی در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به مصاف لبنان می‌رود. فروش بلیت این مسابقه از ظهر دیروز آغاز شده است.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.