بلیط هواپیما بخر جایزه ببر

سیر و سفر و مسافرت و گردشگری ، دنياى جديدى را به روى انسان مى گشايد و موجب نشاط روانی و شادابی روحی می شود، زیاد سفر کنید تا شاداب تر باشید.

نگران هزینه های بالای سفر نباشید ، اگر قصد دارید ارزان سفر کنید حتما به سایت آنیل پرواز سری بزنید برای خرید بلیط هواپیما و دریافت تخفیف بلیط هواپیما آنیل پرواز گزینه ی مناسبی خواهد بود.

روش‌های دریافت کد تخفیف از آنیل پرواز

کد تخفیف مناسبتی: شامل روزهایی از سال میشود که جهت بزرگداشت و مقطعی به تمام مسیرها تعلق میگیرد مانند کد تخفیف ویژه روز مادر – روز پدر – شب یلدا – عیدغدیر…
کد تخفیف هفتگی: در آنیل پرواز میتوانید هرهفته از ساعت ۱۴:۳۰ پنجشنبه تا ۱۴:۳۰ روز جمعه به مدت ۲۴ ساعت از کد تخفیف برای تمام مسیرها استفاده نمایید.
کد تخفیف روزانه : شامل خرید پروازهای داخلی و خارجی برای مسیرهایی میشود که بصورت روزانه تخفیف به آنها تعلق میگیرد، به عنوان مثال شما با ورود به هر کدام از صفحات زیر میتوانید کد تخفیف ویژه همان مسیر را مشاهده نمایید.

 • قیمت بلیط نجف همراه با تخفیف

https://anilparvaz.ir/ticket-najaf
خرید پرواز تهران به نجف با ارزانترین نرخ از لینک بالا.

 • برای مشاهده قیمت بلیط تهران به شیراز
  https://anilparvaz.ir/tehran-to-shiraz
  از لینک بالا میتوانید پرواز ارزان تهران به مشهد را خریداری کنید.
 • برای خرید بلیط ارزان استانبول
  https://anilparvaz.ir/istanbul-ticket
  بعد از مشاهده قیمت پرواز در مسیر استانبول میتوانید کد تخفیف را هم مشاهده نمایید.

سفر انسان را از محيط بسته و محدودش به محيطى وسيع تر و گسترده تر مى برد و به زندگى معنايى ديگر مى دهد و به آن عمق مى بخشد.
سفر و گردشگری در روایات مختلف سفارش شده است و یکی از عوامل صحت به شمار می آید همچنان که پیامبر اکرم(ص) فرمود: مسافرت کنید تا سلامت و عافیت یابید.

 

 

دسته‌بندی نشده
چرا حمل ونقل ریلی از مسیر پیشرفت عقب است

مدیرعامل شرکت راه‌آهن در حالی از بی‌توجهی به‌ حمل‌ونقل ریلی کشور انتقاد می‌کند که انجمن شرکت‌های ریلی یکی از آفت‌های این حوزه را تصدی‌گری راه‌آهن در این حوزه و مالکیت عمده ناوگان لکوموتیو باری و مسافری کشور می‌داند و حتی در پیش‌نویس برنامه هفتم هم تاکید شده که این شرکت باید …

دسته‌بندی نشده
اول تحویل واحد بعد تکمیل آورده

بر اساس تاکید بذرپاش ـ وزیر راه و شهرسازی، سهم آورده متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید پس از تکمیل واحدها از آنان دریافت شود.

دسته‌بندی نشده
دستورالعمل ساماندهی فرآیند توقیف انتقال نگهداری و ترخیص وسایل

دستورالعمل ساماندهی فرآیند توقیف، انتقال، نگهداری و ترخیص وسایل نقلیه از سوی رییس قوه قضاییه ابلاغ شد.