تصادف در بزرگراه اقارب پرست اصفهان ۷ مصدوم برجا گذاشت

اصفهان – ایرنا – وقوع تصادف دو دستگاه خودروی سواری تویوتا و سمند در بزرگراه اقارب‌پرست خروجی بزرگراه شهید میثمی اصفهان عصر چهارشنبه موجب مصدوم شدن هفت تن شد.


مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر گفت: این حادثه ساعت ۱۷ و ۱۱ دقیقه رخ داد و پس از اعلام به اورژانس پیش‌بیمارستانی دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.
«عباس عابدی» افزود: در این سانحه رانندگی هفت نفر از سرنشینان این خودروها شامل پنج زن، یک مرد و یک پسر پنج ساله مصدوم و پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان آیت الله کاشانی منتقل شدند.
وی درباره حادثه دیگری در ساعت ۱۳ و ۱۳ دقیقه امروز اظهار داشت: چهار کودک ۹ تا ۱۲ ساله در اصفهان به دلیل وجود اختلال در پکیج مسموم شدند.
مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان ادامه داد: مصدومان این حادثه پس از دریافت خدمات اولیه درمانی توسط آمبولانس به بیمارستان الزهرا (س) منتقل شدند.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.