توقف رالف به دست رالف رانگنیک به درهای خروج از اولدترافورد نزدیک تر

تهران- ایرنا- تیم فوتبال منچستریونایتد در هفته بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس در دیداری خانگی برابر ساوتهپتون متوقف شد.


به گزارش روز شنبه ایرنا، شاگردان «رالف رانگنیک» امروز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه اولدترافورد میزبان ساوتهمپتون بودند.


شیاطین سرخ که روزهای خوبی را سپری نمی‌کنند و تا پیش از این دیدار با ۳۹ امتیاز در رده ششم قرار داشته و با همشهری صدرنشین خود ۲۱ امتیاز فاصله داشتند، در دقیقه ۲۱ توسط «سانچو» به گل رسیدند اما شاگردان «رالف هازنهوتل» سه دقیقه پس از آغاز نیمه دوم بازی را به تساوی کشاندند.


رانگنیک که به‌تازگی با رختکن یونایتد و تعدادی از بازیکنان این تیم وارد تنش شده است، با این تساوی موقعیت خود را در تیم لیگ برتری بیش از پیش در معرض خطر می‌بیند.


منچستریونایتد با این تساوی ۴۰ امتیازی شد و یک پله صعود کرد و در سوی دیگر، ساوتهمپتون برغم کسب یک امتیاز این دیدار، در همان جایگاه دهم باقی ماند.آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.