جلسه شورای اداری جنوب شرق استان تهران با حضور رئیس جمهور آغاز

ورامین – ایرنا – جلسه شورای اداری شهرستان‌های جنوب‌شرق استان تهران با حضور رئیس جمهور در محل فرمانداری ورامین آغاز شد.


به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی که روز شنبه به منظور بازدید از طرح‌های عمرانی و نیمه تمام شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک به این بخش از استان تهران سفر کرده است، پس از بازدید از طرح‌های اولویت‌دار این سه شهرستان و دیدار با مردم و مسئولان این شهرستان‌ها، در جلسه شورای اداری به منظور جمع‌بندی نتایج سفر شرکت کرد.


در این جلسه قرار است که مسائل و مشکلات شهرستان‌های جنوب‌شرق تهران توسط مسئولان بازگو شده و روند اجرا و تکمیل طرح‌های نیمه تمام این سه شهرستان با حضور رئیس جمهور مورد بررسی قرار گیرد.شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک با بیش از ۷۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب‌شرق تهران واقع شده‌اند.
آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

SIMILAR NEWS

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.