حاجی بابایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شد

تهران-ایرنا-انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برگزار و حمیدرضا حاجی بابایی به عنوان رییس این کمیسیون انتخاب شد.


به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نشست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی عصر امروز (یکشنبه ۲۹ خرداد ماه) با دستور کار انتخاب اعضای هیات رییسه کمیسیون برگزار شد.


بر این اساس، حمیدرضا حاجی بابایی به عنوان رییس کمیسیون برنامه و بودجه در اجلاسیه سوم انتخاب شد. مهرداد گودرزوند چگینی به عنوان نایب رییس اول و محسن زنگنه به عنوان نایب رییس دوم این کمیسیون انتخاب شدند.


غلامحسین کرمی به عنوان دبیر اول، ولی الله فرزانه به عنوان دبیر دوم و محمدمهدی مفتح هم به عنوان سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس انتخاب شدند.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

SIMILAR NEWS

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.