حجت الاسلام سیدسعید حسینی نماینده ولی فقیه در کاشان شد

تهران – ایرنا – حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام سیدسعید حسینی را به امامت جمعه و نمایندگی ولی‌فقیه در کاشان منصوب کردند.


به گزارش گروه سیاسی ایرنا،  متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:


بسم الله الرّحمن الرّحیم


جناب حجت الاسلام آقای سید سعید حسینی دامت‌افاضاته
اکنون که مسوولیت جناب حجت الاسلام آقای سلیمانی در کاشان به پایان رسیده است جنابعالی را که بحمدالله در زمینه‌های علمی و فرهنگی و مراجعات مردمی دارای توفیقاتی می باشید به امامت جمعه آن شهر مُکرَّم و نمایندگی خود در آن منطقه منصوب می کنم.


گذشته‌ کاشان سرشار از افتخارات علمی و ادبی، و تاریخ معاصر آن مزیّن به مجاهدت انقلابی و بصیرت دینی و سیاسی است و این همه به برکت ایمان و مسوولیت‌پذیری مردم عزیز آن خِطّه‌ نخبه‌پرور و با استعداد است.


از شما انتظار دارم با همه توان در خدمت نیازهای معنوی و فکری و اجتماعی آنان بوده و به ویژه جوانان عزیز را با زبان و عمل در جهت اعتلای دینی و انقلابی کمک کنید. تکریم خانواده‌های معزَّز شهیدان و ایثارگران وظیفه‌ همیشگی همه‌ ما است و لازم است به آن توجه ویژه کنید.


محتوای خطبه‌های نماز جمعه و دیگر نشست های دینی و تبلیغی را به‌گونه‌ شایسته ارتقاء دهید و رفتار مردمی را شیوه‌ همیشگی خود قرار دهید. توفیقات جناب‌عالی را از خداوند متعال مسألت می کنم.


سیّدعلی خامنه‌ای
۹ فروردین ۱۴۰۱

آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.