خواسته عجیب آقای خاص در رم رونالدو را می خواهم

تهران- ایرنا- «ژوزه مورینیو» سرمربی تیم آاس رم در صورت جدایی «کریستیانو رونالدو» از منچستریونایتد، خواهان جذب این بازیکن است.


به گزارش ایرنا، نشریه انگلیسی سان مدعی شد که مورینیو قصد دارد در صورت جدایی رونالدو از شیاطین سرخ، این مهاجم ۳۷ ساله را برای خط حمله تیم آاس رم به خدمت بگیرد. 


گفته می شود رونالدو تنها در صورتی در منچستر ماندنی خواهد شد که این تیم به لیگ قهرمانان فصل آینده راه پیدا کنند و در غیر این صورت او می خواهد دوران حرفه‌ای خود را در جای دیگری به پایان برساند. 


پیش از این تیم‌های پاری‌سن ژرمن و بایرن‌مونیخ نیز علاقه خود را به جذب این فوق ستاره پرتغالی نشان دادند. البته انتقال او به پاریس در صورت جدایی کیلیان امباپه از این تیم بسیار محتمل است و این اتفاق می‌تواند آرزوی هواداران فوتبال که دوست داشتند لیونل مسی و رونالدو را در کنار یکدیگر ببینیند، محقق شود.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.