رئیس جمهور در حرم امامزاده جعفربن موسی الکاظم ع پیشوا حضور

پیشوا – ایرنا – رئیس جمهور در سفر یکروزه به شهرستان پیشوا، دقایقی پیش در حرم مطهر امامزاده جعفربن‌ موسی‌الکاظم (ع) فرزند بلافصل امام هفتم شیعیان حضور یافت.


به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز شنبه پس از حضور در شهرستان پیشوا، در بارگاه ملکوتی امامزاده جعفربن‌موسی‌الکاظم (ع) فرزند بلافصل امام هفتم شیعیان حضور یافته و ضمن زیارت مضجع نورانی این امامزاده واجب التعظیم، با تنی چند از مردم دیدار و گفت وگو کرد.
بسیاری از مردم پیشوا که از حضور رئیس جمهور در این شهرستان آگاه شده بودند، با این که رئیس جمهور برنامه‌ای برای دیدار مردمی نداشت، در مقابل صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) حضور یافته و مشتاقانه درخواست دیدار با وی را داشتند.
رئیس جمهور هنگام حضور در این مکان مقدس، با چند تن از زائران و مجاوران دیدار و صمیمانه با آن‌ها گفت وگو کرد.
بازدید از طرح‌های نیمه تمام شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا، دیدار با مردم در ورامین وشرکت در جلسه شورای اداری شهرستان‌های جنوب‌شرق تهران از مهمترین برنامه‌های سفر یکروزه رئیس جمهور به شهرستان‌های جنوب‌شرق تهران است.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

SIMILAR NEWS

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.