راموس دیدار پی اس جی برابر رئال را از دست می دهد

تهران- ایرنا- گزارش نشریات فرانسوی حاکی از آن است که «سرخیو راموس» دیدار پاری‌سن‌ژرمن برابر رئال مادرید را از دست خواهد داد.


به گزارش ایرنا، کاپیتان سابق کهکشانی‌ها برای آنکه خود را برای حضور در ترکیب پی‌اس‌جی و تقابل با رئال مهیا کند، تقریبا هر کاری انجام داده اما به نظر روند بهبودی وی با پیچیدگی‌هایی روبرو شده و این بازیکن به دیدار حساس برابر تیم سابقش نمی‌رسد.


مشکل عضله ساق پای این‌مدافع همچنان پابرجا است و او در فاصله دو روز تا دیدار رفت برابر رئال در پارک‌دوپرنس، موفق به حضور در تمرین پاریسی‌ها نشده است.


براساس گزارش ‘RMC Sport’، مدافع باتجربه تیم ملی اسپانیا عملا دیدار پی‌اس‌جی برابر رئال را از دست داده است.


«مائوریتسیو پوچتینو» سرمربی پی‌اس‌جی می‌داند که بازی دادن به راموس، ریسک زیادی در بر دارد و این در حالی است که مرد آرژانتینی از اشتیاق این بازیکن برای حضور در این دیدار نیز آگاه است.


در سوی دیگر، نشریه لوپاریسین از نیمکت‌نشینی احتمالی «نیمار» و «آندر هررا» در دیدار برابر رئال خبر داده است.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.