رسانه های صهیونیستی جزییات نشست سه جانبه رهبران قاهره ابوظبی


تهران- ایرنا- رسانه‌های صهیونیستی سه‌شنبه شب جزییات نشست سه‌جانبه رهبران این رژیم با رییس جمهوری مصر و ولیعهد ابوظبی را اعلام کردند.


به گزارش ایرنا از المیادین، این رسانه‌ها اعلام کردند که نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست سه جانبه خود در شرم الشیخ مصر پیشنهاد توسعه توافق ائتلاف منطقه‌ای به سبک پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) را مطرح کرده است.


به گفته این رسانه‌ها، مأموریت ائتلاف پیشنهادی بنت که قابل پیش بینی بوده، مقابله با ایران و تهدید پهپادی و موشک‌های دوربرد اعلام شده است.


 رسانه‌های صهیونیست روز گذشته خبر دادند که بنت بزودی راهی قاهره خواهد شد.


به گفته منابع عبری، این دومین سفر رئیس رژیم صهیونیستی به قاهره و دیدار با السیسی در ۶ ماه گذشته خواهد بود.


همچنین ولیعهد ابوظبی نیز در شرم الشیخ با عبدالفتاح السیسی دیدار و دوطرف درباره تحولات منطقه و همچنین همکاری‌های دو جانبه گفت وگو کردند.


به گزارش رسانه‌های صهیونیست، محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی در این نشست سه جانبه، جزییات دیدار اخیر خود با بشار اسد رییس جمهوری سوریه که به تازگی به امارات سفر کرده بود را به السیسی و بنت اطلاع داده است.


بشار اسد رییس جمهوری سوریه روز جمعه گذشته در سفری رسمی و پس از مدت‌ها قطع روابط دمشق با کشورهای حاشیه خلیج فارس، وارد امارات متحده عربی شد و با شماری از مقامات این کشور دیدار کرد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40