سوال ملی از وزرای نفت و بهداشت اعلام وصول شدقالیباف: موضوع محیط زیست و دریاچه ارومیه بسیار مهم و حیاتی است


تهران- ایرنا-رئیس مجلس شورای اسلامی  گفت:موضوع محیط زیست و دریاچه ارومیه بسیار مهم و حیاتی…


 • موسوی: شورای نگهبان باید از حقوق مردم و مشارکت حمایت کند

  تهران- ایرنا- سوال ملی نمایندگان از وزرای نفت و بهداشت در جلسه علنی امروز اعلام وصول شد.


  به گزارش خبرنگار  پارلمانی ایرنا، در نشست علنی امروز -سه شنبه، ۴ مردادماه- مجلس شورای اسلامی سوالات ملی نمایندگان از وزیران کابینه سیزدهم به شرح ذیل اعلام وصول شد:


   سوال ملی مالک شریعتی نیاسر نماینده  مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر نفت در خصوص اینکه چرا وزارت نفت به تکالیف قانونی خود طبق بند هـ تبصره یک قانون بودجه ۱۴۰۰ مبنی بر ساماندهی و توزیع گاز مایع برای خانوارها و خودروها عمل نمی کند.


  – سوال ملی علی اکبر کریمی نماینده مردم مردم اراک، کمیجان و خنداب از وزیر بهداشت در خصوص علت توزیع ناعادلانه سهمیه دارو بین استان های کشور چیست.


  – سوال ملی کمال حسین پور نماینده مردم پیرانشهر و سردشت از وزیر بهداشت در خصوص اینکه چرا وزارت بهداشت برای پوشش فراگیر و دسترسی عادلانه آحاد جامعه به خدمات درمانی یا مراقبت های سلامت با کیفیت اقدام نمی کند.


  سوال ملی کمال حسین پور نماینده مردم پیرانشهر و سردشت از وزیر بهداشت در این رابطه که چرا وزارت بهداشت به وضعیت نامناسب و پراکندگی نامطلوب پایگاه های اورژانس کشور رسیدگی نمی کند و چرا شهرستان های محروم مرزی در این حوزه فراموش شده اند. • آخرین اخبار
  اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

  تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

  آخرین اخبار
  راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

  تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

  آخرین اخبار
  مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

  تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.