شروع مسیر قهرمان در جام ملت ها از کافا


کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه اولین تمرین تیم ملی در مینی کمپ تهران از حضور ایران در تورنمنت کافا ابراز رضایت کرد.


به گزارش ایسنا، احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه اولین تمرین تیم ملی در مینی کمپ تهران اظهار کرد: یک تمرین ۴ روزه را در پیش داریم. یک سری بازیکنان جدید به این اردو دعوت شده‌اند و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.


وی ادامه داد: امیدوارم بازیکنان جدید سالیان سال پیراهن تیم ملی را برتن کرده و افتخارآفرینی کنند. در مورد تورنمنت (کافا که ایران با افغانستان و قرقیزستان همگروه شده است) باید بگویم تیم‌های خوبی هستند. شرایط خوبی است و یک آماده سازی برای جام ملت‌ها است. امیدوارم استارت قهرمانی را از همین رقابت‌ها شروع کنیم و در آن مسابقات قهرمان شویم.


بیشتر بخوانید


حاج صفی درباره اینکه بعد از رقم خوردن بهترین فصل فوتبالی خود در یونان که با دو قهرمانی در لیگ و جام حذفی این کشور همراه بود، چه قدر برای این مسابقات انگیزه دارد تصریح کرد: خدا رو شکر بعد از مسابقات جام جهانی به بهترین شکل وارد مسابقات باشگاهی شدم. الان هم در اختیار تیم ملی هستم و هرچه صلاح کادر فنی باشد انجام می دهم.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا
لینک مطالب دیگرآموزش چاپ و بسته بندی توسط حامد ایرانپور